درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

آبشار نیاگارا

ابشار نیاگارا

یکی از زیباترین شگفتی های طبیعت آبشارهای بزرگ جهان می باشد و یکی از مهمترین و پر ابهت ترین آن ها آبشار نیاگارا در امریکا می باشد.
آبشار نیاگارا در ۱۵۰ کیلومتری شهر تورنتو قرار گرفته و در نهایت به دریاچه انتاریو می ریزد و در نهایت آب این دریاچه نیز به اقیانوس اطلس سرازیر می شود. این آبشار از دو آبشار تشکیل شده است که آبشار بزرگ به آبشار کانادایی یا همان نعل اسب مشهور است و آبشار کوچک تر به آبشار امریکایی.
برای رسیدن به آبشار نیاگارا از تورنتو کانادا نود دقیقه و از شهر بوفالو آمریکا حدودا بیست دقیقه مسیر را باید طی کرد. این آبشار به علت عریض بودن جزو بزرگترین آبشارهای جهان به شمار می رود و برای دیدن آن باید ویزای توریستی امریکا و یا کانادا را داشته باشید چون بخشی از آن در امریکا و بخش دیگر جزو خاک کانادا به شمار می آید.
در بین آبشارهای کوچک و بزرگ نیاگارا پلی به نام Rainbow bridge قرار دارد که یکی از مناطق دیدنی به شمار می آید و دو کشور را به هم وصل کرده است. جزیره Goat island نیز از جمله زیبایی های این مکان است و در هر دو طرف رودخانه سواحل زیبایی وجود دارد که مطمئنا از دیدن آن ها سیر نخواهید شد. همچنین در زیر هر دو قسمت آبشار مکان هایی برای بازدید وجود دارد که برای دیدن آن ها باید بلیط تهیه شود.
این آبشار در دوره یخبندان و ذوب تدریجی یک دریاچه منجمد باستانی به وجود آمده است و در سال ۱۶۰۴ میلادی توسط یک گروه فرانسوی کشف و ثبت شد. سرخپوستان آن منطقه به خاطر ابهت و صدای رعد آسای این آبشار آن را مقدس می دانستند و آن را خدای رعد خود نامیدند. به همین علت در آن جا مراسمی برای خدای خود برگزار می کردند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz