درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

آب و هوای تورنتو

آب و هوای تورنتو

موقعیت جغرافیای تورنتو تاثیر زیادی بر روی آب و هوای آن می گذارد و باعث ایجاد هوای گرمتر در زمستان و هوای خنک تر در تابستان شده است. اما به هر حال نمی توان گفت که سرمای زمستان شدت ندارد. پوشش برف نسبتا بین ماه های دسامبر و مارس دیده می شود و هوا یخ زده است. در طول ماه های تابستان، به طور غیر قابل منتظرانه ای آب و هوای تورنتو مرطوب می شود تا حدی که برای بازدیدکنندگانی که توقع آب و هوای خنک را در تورنتو توقع داشته اند ناخوشایند می شود.

بهترین زمان برای سفر به تورنتو

بهترین زمان برای سفر به تورنتو بستگی به دلیل سفر شما دارد. هر یک از فصل ها جذابیت های خود را دارند. برای خیلی از مسافران، پاییز زمان مناسبی برای دیدن تورنتو است. در پاییز دیگر خبری از گرمای معتدل تابستان و شلوغی جمعیت نیست در حین این که شما می توانید شاهد بسیاری از جشنواره ها باشید.

زمستان در تورنتو سردتر از حد معمول یک زمستان معمول است اما هنوز هم به سردی خیلی از شهرهای دیگر کانادا نیست. اگر تمایل به سفر و یا مهاجرت به تورنتو در زمستان را دارید باید بدانید که لباس گرم بسیار ضروری است.

بعد از یک زمستان سخت، بهار با خود به شهر زندگی را بر می گرداند. شاید بهار بهترین فصل برای لذت بردن از پارک های تورنتو باشد. هرچند که در بهار هوا اکثر اوقات بارانی می باشد و شما نیاز به پوشیدن لباس های بارانی دارید.

در جدول زیر می توانید گزارش درجه دما را در ماه های مختلف سال مشاهده نمایید:

  درجه دما
ماه معمول ترین درجه دما

(سانتیگراد)

بالاترین درجه دما

(سانتیگراد)

پایین ترین درجه دما

(سانتیگراد)

January ۴٫۶- ۱٫۴- ۷٫۹-
February ۴٫۱- ۰٫۹- ۷٫۴-
March ۰٫۵ ۳٫۶ ۲٫۸-
April ۶٫۳ ۱۰ ۲٫۵
May ۱۲ ۱۶٫۲ ۷٫۷
June ۱۷٫۲ ۲۱٫۷ ۱۲٫۸
July ۲۰٫۶ ۲۵ ۱۶٫۲
August ۲۰٫۳ ۲۴٫۲ ۱۶٫۴
September ۱۶٫۳ ۲۰ ۱۲٫۶
October ۱۰٫۱ ۱۳٫۴ ۶٫۸
November ۴٫۷ ۷٫۴ ۱٫۹
December ۱٫۵- ۱٫۴ ۴٫۵-

Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz