درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

آلبرتا

آلبرتا

غربی ترین ایالت سرسبز کانادا می باشد و اغلب از آن به عنوان "ایالت انرژی" نام می برند. آلبرتا سرآمد تولید نفت و گاز در جهان است و صنایع مختلف و شغل های خدماتی در این ایالت در حال افزایش می باشند. به کمک فرصت های شغلی ایجاد شده پس از رشد اقتصادی ایالت، و نیز سطح بالای زندگی، آلبرتا یکی از اصلی ترین مقاصد مهاجران به کانادا شده است.

 

روشهای مهاجرت به این ایالت:

کشاورز خود اشتغال : برای استفاده از این روش، متقاضی باید شرایط زیر را داشته باشد

: -۱سابقه مدیریت قبلی یا کشاورزی موجود

 -۲تحصیل، آموزش و سابقه کار لازم جهت توسعه کار کشاورزی پایدار در آلبرتا

 -۳برنامه تجاری برای توسعه کشاورزی در آلبرتا

 -۴مدرک دال بر تمایل مؤسسه مالی کانادایی جهت حمایت مالی از برنامه پیشنهادی

 -۵سرمایه حداقل ۵۰۰,۰۰۰$ کانادا جهت ایجاد کار در زمینه کشاورزی

 -۶حداقل ثروت ۵۰۰,۰۰۰$ کانادا یا تأییدیه دسترسی به این سرمایه از منابع دیگر اقتصاد شهر

 

ادمونتون : (Edmonton)

ادمونتون یکی از مراکز اقتصادی مهم در آلبرتا و یک مرکز مهم جهت صنایع نفت و گاز می باشد. از قبل، این شهر کانون صنایع پتروشیمی در استان آلبرتا بوده است و در دهه ۱۹۴۰ میلادی، لقب "سرمایه نفتی کانادا" را کسب نموده است . عمده ترین بخش های صنعتی این منطقه ، مشتمل اند بر یک بخش فناوری قوی بکار گرفته توسط کارفرمایان عمده ای همچون آی بی ام ، تلوس، اینتوئیت کانادا، بانک وسترن کانادا، ماتریکن ، جنرال الکتریک و …. ،همچنین مرکز بازارهای عمده است . آب و هوا : دارای آب و هوای نسبتاً خشک است. میزان متوسط بارش باران ۱۱۴ میلی متر ۴۹/۴)اینچ) است. دارای طوفان های شدید در فصل تابستان است که می تواند خسارت به بار آورد. همچنین ترنادوهای قدرتمندی که در فصل تابستان اتفاق می افتند

 

تحصیلات ومراکز دانشگاهی

 دانشگاه آلبرتا ،که جمعاً Uofa نام دارد، یکی از مراکز دولتی مهم این کشور است. دانشگاه دیگر که مدارک تحصیلی دانشگاهی و همچنین دیپلم حرفه ای اعطاء می نماید، دانشگاه Grant Mac Evanoاست که ۴۰۷۱۱ دانشجو را ثبت نام می کند.

از دیگر دانشگاههای این شهر ، می توان دانشگاه Athabasca ، کالج دانشگاهی Concordia در آلبرتا، کالج دانشگاهی King و کالج و مدرسه دانشگاهی Tylorمی باشد . مـــــوزه ها و گالری های مهم : بیش از هفتاد موزه در ادمونتون در اندازه های مختلف وجود دارد که بزرگترین آن ، Royal Albertaاست که بیش از ۱۰ میلیون شیء در کلکسیون خود جای داده است. همچنین دارای یک مرکز علمی و جهانی بنام Telus است. موزه هوایی آلبرتا واقع در سیتی سنتر که شامل هواپیماهای شهری و نظامی می شود که یک کلکسیون است .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz