درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

آکواریوم خلیج سان فرانسیسکو

آکواریوم خلیج سان فرانسیسکو

آکواریوم خلیج سان فرانسیسکو که به آن “Aquarium of the Bay” گفته می شود در اسکله ۳۹ واقع شده است. در این آکواریوم شما می توانید اطلاعات زیادی از گیاهان و موجوداتی که زیستگاه آن ها در اسکله است جمع آوری نمایید. مخصوصا این مکان برای کودکان در هر سنینی بسیار عالی خواهد بود از آن جهت که می توانند اطلاعات خوبی به دست آورند.

اولین نمایشگاه در این موزه حیوانات و گیاهانی دارد که در بالای آب زندگی می کنند و همین طور که بازدید شما ادامه پیدا می کند موجوداتی که در اعماق آب زندگی می کنند را خواهید دید.

بازدید شما از طبقه دوم شروع می شود. در این ماکن یک سری ویدیو و اطلاعات وجود دارد. همچنین ماهی های رنگارنگی در آکواریوم ها وجود دارند. این طبقه بسیار کوچک است و فقط تعداد کمی بخش دارد. بعد از این طبقه با استفاده از آسانسور می توانید به طبقه اول بروید و در آن جا نمایشگاه های بیشتری را خواهید دید.

وقتی که وارد قسمت اول می شوید، اولین چیزی که می بینید یک صفحه نمایش بزرگ از چترهای دریایی می بینید. در این صفحه فقط تعداد کمی از عکس های ماهی های چتر دریایی می بینید.

آکواریوم_خلیج_سان_فرانسیسکو۱

از این قسمت شما به تونل هایی راه پیدا خواهید کرد که دور تا دور آن را آکواریوم فرا گرفته است. اولین آکواریوم شامل ماهی های کوچک و تعداد کمی ستاره های دریایی می باشد.

قبل از این که وارد دومین آکواریوم شوید، شانس دیدن اختاپوس غول پیکر اقیانوس آرام را خواهید داشت. اختاپوس بسیار پر جنب و جوش است بنابراین به سختی بتوانید از او عکس بگیرید. آکواریوم دوم شامل کوسه ها و Stingray های بزرگی است.

 

آکواریوم_خلیج_سان_فرانسیسکو۲

وقتی که آکواریوم دوم را تمام کردید، می توانید با استفاده از آسانسور به بالاترین طبقه بروید و از محوطه جالبی که در آن جا می توانید ماهی ها را لمس کنید لذت ببرید.

علاوه بر این ها، شما می توانید حیوانات دیگری هم ببینید مثل لاک پشت، مار و صاریغ. در طول روز مسئولان این حیوانات را از قفس های خود خارج می کنند و شما شانس دیدن از نزدیک آن ها را خواهید داشت.

بهترین زمان برای بازدید از این آکواریوم صبح ها و در طول هفته می باشد. بهای بلیط برای این آکواریوم در اسکله ۳۹ به شرح زیر می باشد:

  • بزرگسالان: ۲۰ دلار
  • کودکان بین ۴ تا ۱۲ سال و بزرگسالان بالای ۶۵ سال: ۱۲ دلار
  • بلیط های مخصوص خانوادگی (۲ نفر بزرگسال و ۲ نفر کودک): ۶۴ دلار

آکواریوم هر روز هفته به جز ۲۵ دسامبر باز است و ساعات آن در فصل های مختلف به شرح زیر می باشد:

ساعات تابستان: هر روز ۹ صبح تا ۸ عصر

بهار و پاییز: دوشنبه تا پنج شنبه ۱۰ صبح تا ۷ عصر – جمعه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۸ عصر

ساعات زمستان: دوشنبه تا پنج شنبه ۱۰ صبح تا ۶ عصر – جمعه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۷ عصر

 

 

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz