درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

آکواریوم ونکوور

آکواریوم ونکوور

آکواریوم ونکوور جایی که قطعا ارزش کاوش را دارد ، جایی که کودکان تجربه ی جدیدی خواهند داشت . این آکواریوم خانه ی بیش از ۵۰٫۰۰۰ جاندار از ۷۹۶ گونه ی مختلف است. در این نمایشگاه حیوانات قطبی از قبیل نهنگ بلوگا ( که محبوب ترین حیوان این آکواریوم است ) ، دلقک ماهی های رنگارنگ ، ارعاب سیاه ، کوسه ، شیر دریایی ، پنگوئن و … وجود دارد.

در حالی که قیمت بلیط این آکواریوم گران است اما بازدیدکنندگان می گویند که کاملا ارزش دیدن را دارد.

ساعت کار آکواریوم از ۱۰ صبح است تا ۵ بعد از ظهر در تابستان از ۹:۳۰ صبح الی ۶ بعد از ظهر می باشد

اگر شما با ماشین خود به محل آکواریوم می روید می توانید در پارکینگ سنتلی آن را پارک کنید و تقریبا ۶ تا ۷ دقیقه پیاده روی کنید تا به آکواریوم برسید . آکواریوم ۲۰ دقیقه تا مرکز شهر ونکوور فاصله دارد.

هزینه بلیط آکواریوم برای بزرگسالان ۲۹ دلار و برای نوجوانان ۱۳ تا ۱۸ سال ۱۹ دلار و برای کودکان ۴ تا ۱۲ سال ۱۴ دلار آمریکا می باشد.

جالب است بدانید در این آکواریوم مراسم ازدواج هم صورت می گیرد .

۵۴

یکی از نکات برجسته ی این آکواریوم این است که این آکواریوم پر از دوربین های مختلف می باشد . شما می توانید به وسیله ی اینترنت از همه جای دنیا به سایت آکواریوم متصل شوید و حیوان مورد نظر خودرا انتخاب کنید . و به صورت زنده به وسیله ی دوربین ها به تماشای حیوانات بپردازید . این عمل بسیار شگفت انگیز است و تجربه ی خوبی را به شما خواهد داد . شما می توانید بدون آنکه به کانادا بروید در منزل خود نشسته و به ماهی های زیبای این آکواریوم نگاه کنید .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz