درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اتاق گمشده

اتاق گمشده

به جز تفریحات صحرایی، خرید و غذا، در دبی می توانید کشفیات جالب و مرموزی انجام دهید. تونل های پیچ در پیچ، ۶۵۰۰۰ حیوان دریایی، مارپیچ ها و تونل های تمدن آتلانتیس، این تصورات همه و همه متعلق به اتاق گمشده آتلانتیس هستند. ماجراجویی و کشف تمدن و افسانه این اتاق، بسیار می­تواند جذاب باشد.

چه افسانه ای پشت این اتاق مرموز است؟

۷ حکیم یونانی The Seven Sages

منظور از  Sages، حکیمان یونانی هستند که در تمدن آتلانتیس زندگی می کردند. در این اتاق گمشده، بقایای رایانه ریگال شاه اطلس به جای مانده است. او از مسائل مربوط به دولتش با هفت حکیم پیرامونش توسط کامپیوتر صحبت می کرد همچنین از قدرتی کریستال هایی که بر حکومتش باریده بود نیز بحث می کردند.

حکومت آتلانتیس در زمان قدیم معروف به کشف تکنولوژی بوده اند و همچنین اطلاعات در مورد  جامعه خود و معماری بسیار باور نکردنی نیز در اختیار داشتند.

حکیمان راه خود را به این اتاق باز کرده و برای تحقیقات خود و چگونگی ساخت سفر هوایی و دریایی در این اتاق برنامه ریزی می کرده  اند.

اتاق گمشده۵

تالار قرمز

صندلی نجومی و ماسک تلسکوپی، مورد استفاده حکیمان قرار می گرفت تا ستارگان و کاشی های دیواری که به تقویم معروف است را مورد بررسی قرار دهند. تقویمی که  جذر و مد، روز و شب، باران، و غیره را نشان می داد تا بتوانند فصل برداشت را از روی این اطلاعات پیش­بینی کنند.

بودن در اتاق گمشده را که در آتلانتیس واقع شده است تجربه کنید. این اتاق در هزاران سال زیر دریا عمیق گم شده است. بالاخره خرابه های آتلانتیس کشف شدند. در این تور با افسانه های آتلانتیس آشنا می شوید. تئاتر­ها و ورزش های آبی را در این تور هیجان انگیز خواهید دید. برای جویندگان تجربه آکواریوم تور اتاق گمشده، این فعالیت ها را در تور خواهیم داشت: تور پشته صحنه، شیرجه، غواصی، کشف افسانه آتلانتیس، شنا با کوسه ها و حیوانات درنده.

اتاق گمشده۷

در زیر آب، به شما لوله ای داده می شود که با آن می توانید در زیر آب تنفس کنید. زمانی که به زیر آب می روید، خرابه های آتلانتیس را به دقت مشاهده کنید.

در این نمایشگاه، بیش از ۶۵۰۰۰ جانور دریایی وجود دارد که شامل: ماهی های متنوع، کوسه های بومی، تا آفریقایی. هیجان را در مواجه شدن با گونه های جانوران بیابید.

در این قسمت کودکان بالای ۶ سال می توانند حضور داشته باشند و نیازی به دانستن شنا نیست.

اتاق گمشده۶ اتاق گمشده۹

در تور پشت صحنه، بازدید کنندگان تور دبی می توانند به جانوران دریایی غذا بدهند و همراهشان شنا کنند. به پشت صحنه behind the scenes  به دقت نگاه کنید و ببینید چه اتفاقاتی برای این حیوانات درون اتاق گمشده می افتد. از تونل های آبی عبور کنید، از بیمارستان ماهی ها بگذرید و ببینید که چگونه ۴۰۰ کیلو غذا آماده کرده ایم تا در زمان تایین شده، شما به آن ها غذا بدهید. در این تور، وقایع و زندگی هیجان انگیز آبزیان در اتاق گمشده را خواهید دید.

دقت کنید که مدت این تور ۴۵ دقیقه می باشد.

غواصی در آکواریوم

اتاق گمشده

در میان خرابه های آتلانتیس غواصی کنید و شکوه و جلال مرداب را به چشم ببینید و آن را خودتان تجربه کنید.

برای کسانی که غواصی نمی دانند، مربیانی هستند که به آن ها آموزش کلی را داده و آن ها را میان انواع ماهی ها، کوسه ها و خرابه های آتلانتیس رها می کنند.

غواصی در تاریکی

اتاق گمشده۱

می دانید کوسه ها چگونه در تاریکی شنا می کنند؟ خودتان در تونل های تاریک غواصی کنید و آن را تجربه کنید. در آن جا هیچ چیز جز مشعل و چوب به شما داده نخواهد شد و باید در اعماق تالاب شنا کنید.

در شیرجه پردیتور(Predator) قرار است در قعر مرداب شنا کرده و به ۱۴ گونه جانور غذا بدهید.

در تور جست و جوی غواصی ، Atlantis Dive Explorer برای کسانی که حرفه ای غواصی می کنند، تجربه جالب غواصی در کنار جانوران دریایی خارق العاده شنا کنند و باقیمانده مصنوعات آتلانتیسی باستان که در پشت درب این شیرجه پنهان است را ببینند.

پس از گشت و گذار در این تالاب هیجان انگیز و پر ماجرا، حتما به رستوران بروید و از انواع پیتزا، گریل و خوراکی های خوشمزه میل کنید.

اتاق گمشده۸ اتاق گمشده۲ اتاق گمشده۳

برای رزرو هتل آتلانتیس و یا هتل های دیگر، حتما با ایران آنکارا تماس بگیرید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz