درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اخبار و اطلاعات ویزای آمریکا

اخبار و اطلاعات ویزای آمریکا

علل عدم پذیرش درخواست ویزای آمریکا

طبق قوانین ایالات متحده، متقاضیان ویزا باید در کل در یک سفارت خانه یا کنسول گری ایالات متحده توسط یک افسر کنسولی مصاحبه شوند. پس از مرور اطلاعات مربوط، درخواست آن ها طبق استانداردهای موجود در قوانین ایالات متحده، تایید یا رد می شود.

با این که بیشتر متقاضیان، ویزای خود را دریافت می کنند، اما قوانین ایالات متحده استانداردهای بسیاری دارد که درخواست ویزا ممکن است طبق آن رد شود. ممکن است تقاضایی رد شود زیرا افسر کنسولی تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار ندارد تا تعیین کند آیا متقاضی واجد شرایط دریافت ویزا هست یا خیر زیرا متقاضی حائز شرایط ویزایی که درخواست کرده است نمی باشد و یا چون که مرور اطلاعات نشان می دهد متقاضی طبق قانون در دسته بندی افراد فاقد صلاحیت یا پذیرش قرار می گیرد. اعمال کنونی یا گذشته متقاضی، مانند فعالیت های مجرمانه یا مشکل مواد مخدر، به طور نمونه، ممکن است فرد را فاقد شرایط دریافت ویزا کند.

بیشتر مواقع هنگامی که درخواستی رد می شود به فرد متقاضی اعلام می شود طبق کدام بخش قانون با درخواست او مخالفت شده است. افسر کنسولی نیز به متقاضیان ویزا توصیه می کند درخواست رفع عدم مشروعیت ارائه کند. برخی از رایج ترین دلایل عدم پذیرش ویزا در زیر فهرست شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر، عدم صلاحیت دریافت ویزا در قانون ملیت و مهاجرت را مطالعه فرمایید.

متقاضی ویزا چگونه واجد شرایط دریافت ویزا می شود؟

شما به عنوان متقاضی ویزا طبق تمام قوانین دایر دسته بندی ویزایی که درخواست ارائه کرده اید، مجاز به دریافت ویزا هستید. افسر کنسولی طی مصاحبه با شما در سفارت خانه یا کنسولگری ایالات متحده تعیین می کند شما واجد شرایط نوع ویزای درخواستی خود هستید یا خیر.

تنها مقامی که می تواند درخواست های ویزا را طبق قانون مهاجرت بخش ۱۰۴ قانون ملیت و مهاجرت ایالات متحده تایید یا رد کند، افسر کنسولی مستقر در سفارت خانه یا کنسولگری است.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz