درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اخبار و اطلاعات ویزای کاری موقت کانادا(۲)

اخبار و اطلاعات ویزای کاری موقت کانادا(۲)

ورود به کشور کانادا با ویزای کاری موقت

زمانی که به مرز کشور کانادا وارد شدید، شماره تاییدیه پرونده خود برای شغل پیشنهادی (اگر آن را دارید) را به افسر مهاجرت بدهید. اگر شما نامه‌ای به‌همراه داشته باشید که نشان دهد که اجازه کار شما تایید شده است، آن را ارائه دهید. اجازه کار از اوراق سفر به حساب نمی‌آید. در زمان ورود شما به کشور کانادا در مرز ورود اجازه کار واقعی چاپ می‌شود و به شما ارائه می‌گردد.

افرادی که می‌توانند در مرز ورودی برگه ی اجازه کار درخواست کنند…

اغلب کارگران خارجی  باید در خارج از کانادا اجازه کار را درخواست کنند. شما در صورتی می‌توانید در زمان ورود به مرز کانادا درخواست اجازه کار کنید که:

  • شما از اهالی آمریکا، گرین‌لند یا سنت پیر و میکلون باشید.
  • برای سفر به کشور کانادا به ویزای اقامت موقت (TRV) نیاز نداشته باشید و شغل شما به LMO اداره اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا نیازی نداشته باشد.
  • شما قصد نداشته باشید تا به‌عنوان یک پرستار دائم یا کارگر کشاورزی فصلی کار کنید.
  • برای سفر به کشور کانادا به ویزای اقامت موقت (TRV) نیاز نداشته باشید و شغل شما به LMO اداره اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا نیاز داشته باشد، LMO در همان زمان ورود شما به کشور کانادا صادر شده باشد.

برای درخواست به این شیوه، باید نامه تاییدیه نظر بازار کار برای شغل موردنظر شما آماده باشد و باید در زمان رسیدن خود اوراق پیشنهاد شغل و دیگر مدارک لازم را آماده کنید. به یاد داشته‌باشید که باید بدانید که به چه مدارکی پیش از ورود به کشور کانادا نیاز خواهید داشت. از طریق سفارت کانادا، کمیسیون عالی و یا کنسولگری این کشور از این مدارک آگاهی یابید.

اخذ شماره بیمه اجتماعی (Social Insurance Nomber)

به‌منظور کار در کشور کانادا یا برخورداری از برنامه‌ها و مزایای دولتی باید شماره بیمه اجتماعی (SIN) داشته باشید.

برای درخواست شماره بیمه اجتماعی، اصل همه اسناد و مدارک شناسایی موردنیاز را گردآوری کنید و به نزدیک‌ترین اداره خدماتی کشور کانادا ببرید، اگر همه‌چیز منظم بود، می توانید شماره بیمه اجتماعی خود را در زمان سفر به کشور کانادا دریافت کنید.

هنگامی که شماره بیمه اجتماعی خود را دریافت کردید، آن را به کارفرمای خود ارائه بدهید.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz