درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اخبار و اطلاعات ویزای کاری موقت کانادا(۳)

اخبار و اطلاعات ویزای کاری موقت کانادا(۳)

وضعیت اشتغال خود را تغییر دهید…

اجازه کار به معنای قرارداد کاری میان شما و کارفرمایتان نیست. شغل شما تابع همان قوانینی است که بر هر موقعیت شغلی در ایالتی که در آن مشغول به‌کار هستید اعمال می‌شود. هرچند، اگر وظایفتان تغییر کرد یا شغلتان گسترش یافت، باید سریعا با اداره شهروندی و مهاجرت کانادا تماس بگیرید تا شرایط و ضوابط موجود در اجازه کار خود را پیش از تاریخ انقضای آن اصلاح کنید.

شما می‌توانید این کار را با ارسال درخواست به مرکز پردازش موردی (CPC) در ایالت آلبرتا شهر وجرویل، انجام دهید.

اگر به شما کار دیگری درکشور کانادا پیشنهاد شده است، نمی‌توانید بدون موافقت مرکز پردازش موردی (CPC) وجرویل کار جدید را آغاز کنید.

تازمانی‌که در کشور کانادا هستید باید از ضوابط اجازه کار خود پیروی کنید. اگر این‌کار را انجام ندهید، ممکن است که ملزم به ترک کشور کانادا شوید.

استانداردهای کارگری

اگر فکر می‌کنید که رفتار کارفرمایتان با شما ناعادلانه است، می‌توانید با تماس تلفنی یا با ارسال نامه این مسئله را به نزدیک‌ترین اداره استانداردهای کارگری منطقه یا ایالت خود اطلاع دهید.

کسب اطلاعات بیشتر…

برای کسب اطلاعات بیشتر از اداره شهروندی و مهاجرت به کشور کانادا، از راه‌های زیر مشاوره بگیرید.

تلفن

اگر در کشور کانادا حضور دارید با مرکز تماس اداره شهروندی و مهاجرت به کشور کانادا با شماره ۲۱۰۰-۲۴۲ ۸۸۸ ۱ تماس بگیرید. خدمات تلفن خودکار در ۲۴ ساعت شبانه‌روز در طول تمام روزهای هفته در دسترس است و کارمندان مرکز تماس از دوشنبه تا جمعه از ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر، به وقت محلی شما، در این مرکز حضور دارند.

اگر شما مشکل شنوایی دارید و از یک تلفن متنی استفاده می‌کنید، می‌توانید از دوشنبه تا جمعه از ۸ صبح تا ۴ بعدازظهر با تماس با شماره ۸۵۰۲-۵۷۶ ۸۸۸-۱ به خدمات TTY دسترسی داشته باشید.

اگر در خارج از کشور کانادا هستید، با سفارت‌خانه، کمیسیون عالی و یا کنسولگری کانادا در منطقه خود تماس بگیرید.

آدرس پستی

ایالت انتاریو، شهر اتاوا، اداره شهروندی و مهاجرت کانادا

فکس

۵۵۳۳-۹۵۲ (۶۱۳)


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz