درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

استراحت رایگان در کلبه کوهستانی کوه های آلپ

استراحت رایگان در کلبه کوهستانی کوه های آلپ

درِ این کلبه کوهستانی با منظره فوق العاده از کوه های آلپ ایتالیا به روی هر کسی باز است. البته برای یک شب اقامت توی این کلبه زیبا باید اول ۲۵۰۰ متر از کوه Foronon del Buinz رو بالا برید.

این کلبه توسط خانواده "لوکا وریچ” ساخته شده است. این کلبه در قله منطقه Ceria-Merlone قرار دارد که از سال ۲۰۱۲ جان‌پناه راحت و دلنشینی برای کوهنوردان و اسکی بازان بوده است.

شکل شیروانی این کلبه از ساختمان در مقابل بارش‌های سنگین برف و طوفان‌های بزرگ محافظت می‌کند و قرار گرفتن در کلبه در قسمت جنوبی باعث می‌شود برف‌هایی که در جلوی در جمع شده‌اند زودتر ذوب شوند.

استراحت در این کلبه رایگانه، در ارتفاعات ۲۵۰۰ متری!

مصالح لازم برای ساخت این کلبه توسط یک هلیکوپتر در ۱۸ سفر رفت و برگشت به این ارتفاع رسیده است. ۱۲ کوهنورد در ساختن این کلبه نقش داشته‌اند تا به بهترین و امن ترین شکل ممکن بتوانند این جان‌پناه را بسازند.

در جاهای مختلف این رشته کوه کلبه‌های دیگری برای افرادی که به شکل حرفه‌ای کوهنوردی نمی‌کنند وجود دارد تا آنها هم در سفر خود بتوانند از زیبایی‌های خیره کننده این منطقه استفاده کنند. این کلبه‌ها برای هرشب اقامت افراد از اونها پول دریافت می‌کنند.

الپ۲

الپ۴

الپ۵

الپ۶

الپ۸

الپ۹

الپ۱۰

الپ۱۱


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz