درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اسکله ۳۹ سان فرانسیسکو ۲

اسکله ۳۹ سان فرانسیسکو ۲

همان طور که در قسمت قبل گفتیم شهر سان فرانسیسکو جاذبه های توریستی بسیاری دارد. یکی از این جاذبه ها اسکله ۳۹ است که خود شامل قسمت های مختلفی برای تفریح و سرگرمی توریست ها می باشد. در پست قبلی راجع به آکواریوم اسکله، شیرهای دریایی، سینما هفت بعدی و آینه های خمیده صحبت کردیم. در ادامه به بقیه سرگرمی های اسکله ۳۹ می پردازیم:

  1. ۵. سرگرمی های کودکان

در اسکله ۳۹ فعالیت ها و سرگرمی های زیادی برای کودکان وجود دارد. در مرکز اسکله محوطه کوچکی با یک چرخ و فلک قدیمی وجود دارد که می توانید سوار آن شوید و لذت ببرید.

درست بعد از چرخ و فلک، یک سکو برای اجرای آزاد شعبده بازی، آکروبات و جادوگری وجود دارد.

  1. ۶. امتحان کردن بعضی از شراب های محلی

اگر دوست دارید که بعضی از شراب های کالیفرنیا را امتحان کنید به بار مشروب های کالیفرنیا در اسکله ۳۹ سری بزنید. شما می توانید یکی از مزه های آن ها را امتحان کنید (مزه ای از ۳ یا ۴ شراب مختلف) یا یک لیوان از شراب محلی. در موقع نوشیدن، شما می توانید چیزهای کوچکی هم برای خوردن سفارش دهید. در محوطه بیرونی اسکله بنشینید، شراب بنوشید، مقداری غذا میل کنید و از آفتاب بعد از ظهر سان فرانسیسکو لذت ببرید.

  1. ۷. خرید کردن

خرید کردن یکی از دلایل اصلی ای است که بیشتر مردم به خاطر آن به اسکله ۳۹ می آیند. در این منطقه شما می توانید فروشگاه ها و مغازه های بسیاری را برای خرید بوتیک پیدا کنید. این اسکله مکان مناسبی برای خرید سوغاتی، لوازم آرایش و اشیا محلی نیز می باشد. شما می توانید زمان زیادی را در فروشگاه های این منطقه صرف کنید.

  1. ۸. از کشتی های اطراف اسکله لذت ببرید

هر هفته روزهای شنبه و یکشنبه، صبح ها ساعت ۱۰ شما می توانید از کشتی های تفریحی لذت ببرید. این تور کشتی تفریحی دو ساعته از قسمت غربی اسکله ۳۹ حرکت می کند. سفر دریایی شما در امتداد سواحل شمالی سان فرانسیسکو می باشد، از زیر پل گلدن گیت رد می شوید و در نهایت از نزدیک جزیره آلکاتراز به پل اسکله سان فرانسیسکو خواهید رسید. این کشتی تفریحی راه مناسبی برای گذراندن ساعاتی دلپذیر در تعطیلات آخر هفته خواهد بود.

  1. ۹. موزیک خودتان را در پله های موزیکال بسازید

شما می توانید سرگرمی جالبی را در پله های موزیکال اسکله ۳۹ داشته باشید که با آرام راه رفتن و یا دویدن تجربه ساخت موزیک های متفاوتی را داشته باشید. این پله های موزیکال در ساختمان O در سطح ۱ تا ۲ قرار گرفته اند.

علاوه بر سرگرمی های گفته شده در بالا، رستوران های خوبی هم در این اسکله وجود دارند مانند Bubba Gump, Hard Rock Café, Hana Zen Japanese Grill & Sushi Bar, Crab House at Pier 39 و …

 

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz