درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اسکله ۳۹ سان فرانسیسکو

اسکله ۳۹ سان فرانسیسکو

اسکله ۳۹ یکی از قدیمی ترین اسکله های سان فرانسیسکو می باشد که به یکی از شلوغ ترین مقصد های مسافران تبدیل شده است. این جاذبه توریستی شلوغ محل بسیاری از رستوران ها، فروشکاه ها، سرگرمی برای بچه ها و موارد بیشتری می باشد.

این اسکله علاوه بر داشتن جذابیت های توریستی محل مناسبی برای تفریح نیز می باشد. شما می توانید سرگرمی های جالب و لذت بخشی را در آن جا تجربه کنید. این اسکله در قسمت شمال شرقی اسکله ماهیگیری قرار دارد. در هنگام بازدید شما فقط چند قدم تا بعضی ازجاذبه های شهر سان فرانسیسکو مثل کشتی به آلکاتراز، میدان Ghirardelli و اسکله خیابان Hyde فاصله دارید.

در ادامه به برخی از جاذبه های این منطقه زیبا می پردازیم:

  1. بازدید از گیاهان و حیوانات در اسکله

آکواریوم در این اسکله که به طور رسمی به نام “Aquarium by the Bay” خوانده می شود، برای کودکان و نوجوانان بسیار پر ماجرا خواهد بود. آکواریوم داستان های جالبی از اسکله و ساکنان آن دارد و برای تمام اعضای خانواده بسیار آموزنده خواهد بود.

  1. دیدن بازی شیرهای دریایی

یکی دیگر از جاذبه های این اسکله زیبا، شیرهای دریایی است که در قسمت غربی اسکله واقع شده است. بیش از یک دهه پیش، این شیرهای دریایی در این منطقه نمایان شدند. با بیشتر شدن این شیرهای دریایی، شهر سان فرانسیسکو سیستم مناسبی برای آن ها در امتداد اسکله ۳۹ تدارک دید.

اسکله_۳۹_سان_فرانسیسکو۱

با این که آن ها بسیار پر سرو صدا هستند و بوی متعفنی هم دارند اما دیدن آن ها بسیار لذت بخش است. این اسکله جدیدا مرکزی جدید در طبقه دوم، برای شیرهای دریایی ایجاد کرده است که با این که بسیار کوچک است اما به شما اطلاعات بسیاری در مورد این موجودات معروف خواهد داد.

  1. تجربه سینمای ۷ بعدی

همین طور که در اسکله مشغول تفریح هستید سری هم به سینما هفت بعدی بزنید و زمانی هم برای این سواری هیجان انگیز و ماجراجویی برای انفجار لیزر صرف کنید. شما نمی توانید در آن جا انتخابی برای فیلم داشته باشید. این سینما از یک مانیتور بزرگ و یک سیستم مجهز به سه بعدی تشکیل شده است.

شما می توانید با سایر شرکت کنندگان به نبرد با ارواح در یک معدن طلا خالی از سکنه، ماجراجویی دزدان دریایی و یا مبارزه با زامبی در آخر الزمان بپردازید. مسلما برای شما و اعضای خانواده سرگرمی جالبی خواهد بود!

  1. گم شدن در آینه های پر پیچ و خم Magowan

یکی از سرگرمی های جالب در اسکله ۳۹ خیابان سان فرانسیسکو، آینه های Magowan است که برای کودکان در تمامی سنین جالب خواهد بود. پیچ و خم های این آینه یک تجربه سرگرم کننده است و طوری طراحی شده است که شما در یک مسیر ممکن است چندین بار بروید تا راه را پیدا کنید.

شما فقط ۳۰ دقیقه زمان دارید تا از سرگرمی های این آینه ها لذت ببرید و در نهایت راه خروجی خود را پیدا کنید. این آینه ها در طبقه دوم واقع شده است و بهای بلیط برای هر نفر ۵ دلار می باشد.

سرگرمی های جالب دیگری نیز در اسکله ۳۹ سان فرانسیسکو وجود دارد که در پست بعدی راجع به آن توضیح خواهیم داد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz