درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اطلاعات امور مالی در آمریکا

اطلاعات امور مالی در آمریکا

واحد اصلی مبادله در ایالات متحده دلار($) است که به ۱۰۰ سنت تقسیم می شود. یک دلار را عموما ۱$ یا ۱٫۰۰$ مینویسند. چهار سکه رایج در چره بازار وجود دارد :۱ سنت، ۵ سنت، ۱۰سنت و ۲۵ سنت.

آمریکایی ها اغلب به این سکه ها بر اساس ارزش سنتی آنها اشاره نمی کنند بلکه نام آنها را بکار می برند. سکه یک سنتی را پنی، پنج سنتی را نیکل، ده سنتی را دایم و ۲۵ سنتی را کواتر می نامند. سکه های یک دلاری و نیم دلاری (۵۰سنتی) نیزوجود دارند اما به ندرت در چرخه پولی یافت می شوند .

پول کاغذی ایالات متحده (اغلب اسکناس نامیده می شوند :برای مثال اسکناس یک دلاری) به صورت واحدهای پولی تکی یک دلاری (۲۰۰۰)$ یک صد دلاری ۱۰۰۰۰$ موجود است.

اسکناس های ایالات متحده از نظر ظاهر شبیه یکدیگر هستند اما از نظر ارزش رقمی متفاوت هستند و تصویر متفاوتی از چهره های تاریخی ایالات متحده بر روی هر واحد وجود دارد سکه های ایالات متحده نیز با ارزش هر سکه مشخص می شوند که البته هر واحد اندازه ای متفاوت دارد.

گشایش حساب بانکی

یکی از کارهایی که باید پس از رسیدن به ایالات متحده انجام دهید گشایش حساب بانکی است. پول نقد زیاد با خود حمل نکنید یا در اتاق نگه ندارید. اداره مرکزی غالب بانک ها در مرکز شهر یا شهرک قرار دارد. اداره های کوچک تر که شعبه نامیده می شود معمولا در سایر بخش های شهر یا شهرک و نیز حومه یافت می شوند.حتی اگر بانک شما شعبه ای در نزدیکی محل سکونت شما ندارد می توانید برای رفع نیاز های خود از ماشین های بانکی خودکار استفاده کنید.

ساعات کاری بانک ها متفاوت است :بعضی زودتر از سایر بنگاه های تجاری می بندند و در روزهای آخر هفته تنها ساعاتی محدود باز هستند. مشاور دانشجویان بین المللی تواند در انتخاب مناسب و نزدیک ترین بانک به پردیس دانشگاه به شما کمک می کند.

چندین بانک را بررسی کنید تا ببینید کدام یک کدام خدمات بهتری را نسبت به نیازهای شما ارائه می کنند نرخ سود حساب جاری و پس انداز بانک های مختلف با هم متفاوت است، قبل از انتخاب نوع حساب و بانک، جستجو کنید و بانک های معتبر اینترنتی موجود را مد نظر داشته باشید.

اگر تصمیم گرفتید که از بانک اینترنتی استفاده کنید می توانید قبل از رسیدن به ایالات متحده حساب خود را افتتاح کنید.

قله های موفقیت در انتظار شما هستند… کافیست اراده کنید.

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران – آنکارا

خدمات :

پیکاپ پاسپورتپیکاپ ویزا

وقت سفارت آمریکا وقت سفارت کانادا وقت سفارت انگلیس

ویزای آمریکاویزای کانادا

پیکاپ ویزا

ویزای کانادا در آنکارا – ویزای آمریکا در دبی

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz