درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اطلاعیه مهم درباره صدور ویزا

اطلاعیه مهم درباره صدور ویزا

اطلاعیه مهم درباره اشکالات فنی درمورد صدور ویزا و گذرنامه

 http://go.usa.gov/3E9s3

سیستم صدور روادید دفتر امور کنسولی در حال حاضر دچار اشکالات فنی شده است. این مشکلات باعث تاخیر در صدور روادید شده و ممکن است برخی مصاحبه های روادید نیاز به تعیین وقت جدید داشته باشند.

این مساله مخصوص کشور خاص یا نوع روادید خاصی نیست. پاسپورتهای آمریکایی در خارج از کشور همچنان پردازش می شوند.

خدمات گذرنامه های آمریکایی در داخل کشور همچنان برقرار هستند و ما همیشه توانسته ایم گذرنامه های شهروندان آمریکایی خارج از کشور را که نیاز به مسافرت فوری دارند، صادر کنیم.

مشکلات دیتا بیسی CCD که اکنون دچار آن هستیم از نوع چالشهایی که تابستان گذشته درگیر آن بودیم نیستند. ما بی وقفه برای رفع این مشکلات و باز فعال کردن سیستم صدور روادید در تلاشیم.

ما از متقاضیانی که روند پردازش تقاضایشان دچار تاخیر شده یا نتوانسته اند گذرنامه، روادید ویا گواهینامه کنسولی تولد خارج از کشورشان را در خارج از ایالات متحده دریافت دارند، پوزش می خواهیم.

به دنبال آنیم تا متقاضیان روادید غیرمهاجرتی برای مسافرتهای اضطراری با دلایل انساندوستانه را مساعدت کنیم. افرادی که با دلایل انساندوستانه به مسافرت فوری نیاز دارند بایستی با کنسولگری یا سفارت موردنظرشان تماس بگیرند.

ما از پرونده های در جریان در امور فرزندخواندگی ازجمله در چین مطلعیم و درحال اولویت بخشیدن به این پرونده ها و صدور روادیدشان با تاخیر کوتاهی هستیم. از مشکلاتی که برای مسافران بوجود آمده متاسفیم و متعهدیم ضمن حفاظت از مرزهایمان مسافرتهای قانونی را تسهیل بخشیم. اطلاعات جدید و بروز رسانی شده در تارنمای Travel.State.Gov قرار می گیرد.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz