درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اقامت در دبی

رادیسون بلو

برای اقامت در دبی، حتما جوانب لازم را در نظر بگیرید. کسانی که قصد اقامت دبی را دارند، باید ایده های نو و سرمایه کافی داشته باشند. پیشنهاد می کنیم اگر هنوز به طور کامل از اقامت در این کشور اطمینان ندارید، ویزای دو ماهه بگیرید و تمام جوانب زندگی در دبی را بررسی کنید. بررسی کردن بدین معناست که باید ببینید مردم در آنجا چگونه زندگی می کنند و شما هم قادر هستید آنگونه زندگی کنید یا خیر. هذینه های اجاره خانه، شرکت، خرید خانه، آب و برق، خرید ماشین، مدرسه و غیره را محاسبه کنید. خوب است بدانید هذینه اجاره سه ماه یک بار پرداخت می شود و در چهار مرحله صورت میگیرد. اگر درامد کافی داشته باشید می توانید هذینه ها را پرداخت کنید وگرنه هذینه ها در این شهر بالا میباشد. اگر میخواهید کسب و کاری در دبی راه بیندازید حتما رقبای خود را در نظر بگیرید و سعی کنید اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای انجام اقامت اگر کفیلی دارید حتما از او کمک بگیرید زیرا هذینه آن مناسبتر خواهد بود. راجع به کفیل معرفی شده حتما تحقیق کنید. میزان سواد، موقعیت اجتماعی و وضعیت مالی او را در نظر بگیرید زیرا برای اعطبار شما مهم خواهد بود. دقت کنید که هر ایرانی فقط میتواند به عنوان شریک لایسنس می تواند اقامت بگیرد و فعالیت خود را شروع کند. افراد بسیاری پس از اخذ ویزای دو ماهه دبی، به این شهر آمده و بدون تحقیق سعی به شروع فعالیت کرده اند اما متاسفانه موفق نشده و مجبور به بازگشت به ایران شده اند.

برای خرید آپارتمان حتما تحقیقات لازم را بعمل آورید. هذینه آپارتمان، محل مدرسه فرزندان و وضعیت مالکیت قطعی باید مشخص شده باشد.

هر کسب و کاری نیاز به لایسنس دارد. قیمت تاسیس هر شرکت با شرکت دیگر متفاوت است. شرکت های جنرال تریدینگ که دارای فعالیت های گسترده میباشند و در امر واردات و صادرات فعالیت می کنند هذینه تاسیسشان با دستمزد آژانس، تقریبا ۳۰۰۰۰۰ درهم است. همچنین شرکت های ال ال سی که در حوزه های خاص فعالیت می نمایند هذینه تاسیسشان حدودا بسته به فعالیتشان بین ۲۵ تا ۴۵۰۰۰ درهم با سرمایه ۳۰۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ درهم میباشد. سرمایه های فوق معمولا توسط آژانس مربوطه به حساب بانکی گذاشته می شود و بعد از چند روز قابل برداشت است. پس از طی مراحل تاسیس شرکت، ویزای دوماهه تحت عنوان ویزای اقامت صادر و بعد از آزمایش خون و طی مراحلی اقامت در پاسپورت ثبت می شود. کلیه اقامتها سه ساله است و هر سه سال پس از پرداخت هزینه های مربوطه و آزمایش خون مجددا تمدید می شود. لایسنس نیز سال به سال با پرداخت


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz