درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

امور بانکداری در آمریکا

امور بانکداری در آمریکا

امروزه تقریبا تمامی بانک های آمریکایی خدمات بانکی ۲۴ ساعته را از طریق “”دستگاه های خود پرداز “یا ای تی ام ارائه می دهند…

دستگاه خود پرداز وبانکداری ۲۴ساعته

امروزه تقریبا تمامی بانک های آمریکایی خدمات بانکی ۲۴ ساعته را از طریق “”دستگاه های خود پرداز “یا ای تی ام ارائه می دهند .وقتی حسابی را در یک بانک باز می کنید یک کارت بانکی ویک شماره شناسایی شخصی برای شما صادر می شود . می توانید از این کارت در خود پرداز بانک مربوطه استفاده کنید تا به حساب خود دسترسی یابید وتراکنش هایی از قبیل دریافت و واریز  پول وانتقال وجه و نیز مشاهده مانده حساب را انجام دهید.همچنین به طور عمومی می توانید از این کارت در خود پردازهای  سایر بانک ها در ازای هزینه ناچیزی بابت خدمات تنها برای دریافت پول استفاده کنید .بانک ها اغلب محدودیتی را برای مبلغ دریافتی از دستگاه خود پرداز در یک روز اعمال می کنند که این مبلغ معمولا بین ۲$تا ۴$است.

داشتن یک کارت عابر بانک بسیار مفید است زیرا می توانید از آن در سراسر ایالات متحده وحتی سایر کشور ها استفاده کنید که در یکی از شبکه های بانکی مورد استفاده در ایالات متحده عمل کنند .قبل از ترک کشور خود از بانک خود بپرسید آیا می توانید از کارت آن بانک در ایالات متحده استفاده کنید یا خیر .این امر به طور ویژه زمانی مناسب است که در وضعیتی اضطراری نیاز است از کشور خود به سرعت پول دریافت کنید.

بانکداری آنلاین

اکثر بانک های ایالات متحده این امکان را به مشتریان خود می دهندتا اکثر یا حتی تمامی خدمات بانکی را به صورت آنلاین انجام دهند .این امر شامل همه چیز از مشاهده مانده حساب گرفته تا انتقال وجه بین حساب ها پرداخت قبض ها به طور الکترونیکی وانجام ترتیباتی می شود که بانک شما چک های شخصی به افراد یا بنگاه ها ارسال کند .این خدمات هم در بانک های اینترنتی وهم بانک های سنتی ارائه می شود .هنگام افتتاح حساب حتما در مورد خدمات بانکی آنلاین بپرسید.

قله های موفقیت در انتظار شما هستند… کافیست اراده کنید.

شاد و سربلند باشید.

پیکاپ پاسپورت – پیکاپ ویزا 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz