درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

انتقال حیوانات خانگی به کانادا(۲)

انتقال حیوانات خانگی به کانادا(۲)

آوردن گربه ی خانگی به کانادا

گربه های کوچک تر از ۳ ماه را می توان بدون واکسیناسیون و پاسپورت به کانادا آورد .

گربه های بزرگتر از سه ماه با شرایط  زیر را می توان وارد خاک کانادا کرد

حیوان دارای یک گواهی سلامت معتبر صادر شده از یک دامپزشک رسمی دولت باشد و ثابت کند که حیوان در یک محیط عاری از بیماری در شش ماه گذشته بوده است و یا گواهی واکسیناسیون لازم توسط یک دامپزشک معتبر به زبان انگلیسی یا فرانسه صادر شود . گواهی باید دارای اسم  و فامیل و شماره ی شناسنامه ی حیوان  ، عکس و  همچنین سریال واکسن باشد

گربه ها در تمامی سنین برای ورود به کانادا نیاز به  واکسن ضد هاری دارند .

آوردن سگ خانگی به کانادا

سگ هایی که به همراه صاحبان خود به کانادا می آیند اگر بین ۳ تا ۸ ماه می باشند باید دارای گواهی واکسینه شدن ضد هاری باشند .

سگ های کمتر از سه ماه نیازی به گواهی ندارند

گواهی سلامت معتبر باید صادر شده از یک دامپزشک رسمی دولت باشد و ثابت کند که حیوان در یک محیط عاری از بیماری در شش ماه گذشته بوده است و یا گواهی واکسیناسیون لازم توسط یک دامپزشک معتبر به زبان انگلیسی یا فرانسه صادر شود . گواهی باید دارای اسم  و فامیل و شماره ی شناسنامه ی حیوان  ، عکس و  همچنین سریال واکسن باشد.

برای ورود حیوانات به کانادا نیاز به پرداخت هزینه برای بازرسی و مالیات است . سگ های راهنما برای معلولین و نابینایان معاف از این هزینه و محدودیت ها می باشند .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz