درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

انتقال حیوانات خانگی به کانادا (۱)

انتقال حیوانات خانگی به کانادا (۱)

انتقال حیوانات خانگی ( سگ ، گربه و .. ) به کانادا

در این مقاله شما متوجه خواهید شد که چگونه حیوان خود را برای انتقال به کانادا آماده کنید .

نقل مکان کردن به کانادا با حیوانات می تواند کار بسیار آسانی باشد در صورتی که حیوان خانگی شما تمام واکسن های مورد نیاز را زده باشد و از نژاد های خاص (نژادهایی که ورود آن به کانادا ممنوع است ) نباشد .

قوانین فدرال برای واردات حیوانات خانگیpet

آژانس بازرسی محصولات غذایی کانادا (  CFIA ) مسئولیت واردات حیوانات مخصوصا حیوانات اهلی خانگی را بر عهده دارد .

سایت CFIA  (ستاد ملی) :  www.inspection.gc.ca

آدرس : ۱۴۰۰ Merivale Road, Ottawa, ON, K1A 0Y9

تلفن : ۱ ۸۰۰ ۴۴۲ ۲۳۴۲ / ۶۱۳ ۲۲۵ ۲۳۴۲

فکس : ۶۱۳ ۲۲۸ ۶۶۰۱

ساعت کار : ۰۸:۰۰-۲۰:۰۰ دوشنبه تا جمعه

مدارک مورد نیاز برای واردات حیوانات اهلی و خانگی از جمله دوزیستان و خزندگان ، پرندگان ، گربه ، سگ ، ماهی ، روباه ، راسو ، راکون ، خوکچه هندی، جوندگان شامل موش ، رت (نوعی جانور جونده است ) همستر و سایر جوندگان ، اسب (از ایالات متحده آمریکا ) ، خرگوش ، پستانداران ، عقرب و یا عنکبوت را در وبسایت CIFA  پیدا کرد.

ورود به کانادا با حیوانات خانگی

  • چه انتظاری باید داشت در هنگام ورود : اطمینان حاصل کنید از اینکه در هنگام ورود چه کاری باید انجام دهید و به کجا باید بروید و این مسائل را چگونه به راحتی پشت سر بگذارید .
  • هیچ نیازی به قرنطینه حیوانات به هنگام ورود حیوانات وجود ندارد با این حال واکسن های مختلفی برای حیوانات مسافرینی که از کشور های مختلف می آیند وجود دارد لازم به ذکر است که در صورت نیاز واکسن هاری به صورت رایگان به حیوانات زده می شود .

در حال حاضر هاری در کانادا وجود دارد اما CIFA  در حال کنترل بیماری می باشد .

برای گربه ها و سگ ها همان چکاب هواپیمایی کفایت می کند و دیگر نیازی به چک کردن توسط CFIA  نیست اما سلامتی واکسیناسیونی آن ها بررسی خواهد شد .

توجه داشته باشید که ورود چند حیوان هم زمان هیچ مشکلی ندارد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz