درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

انگلیسی را در بریتانیا یاد بگیرید

انگلیسی را در بریتانیا یاد بگیرید

 

در دنیا مردم به زبان های مختلف با هم ارتباط بر قرار می کنند ولی برای ارتباط با زبان های دیگر فراگیری همه زبان ها تقریبا غیر ممکن است. زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است که مردم با انتخاب آن به عنوان زبان دوم به راحتی می توانند با هم صحبت کنند. امروزه برای بهتر زندگی کردن، فراگیری زبان انگلیسی یکی از ملزومات زندگی و کار در جهان می باشد. به عنوان مثال زبان اصلی دنیای اینترنت انگلیسی می باشد و یا در سفرهای خارج از کشور برای این که سفر راحت تری داشته باشید، دانستن زبان انگلیسی کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

اما این که چگونه انگلیسی بیاموزیم مهمترین و اصلی ترین سوال شما خواهد بود. به جز راه های معمولی مثل رفتن به آموزشگاه های زبان، یکی از راه های دیگر که جزو سریع ترین راه ها نیز می باشد یادگیری زبان انگلیسی در خارج از کشور می باشد. در صورتی که شما در یک کشور انگلیسی زبان زندگی کنید، به سرعت انگلیسی را یاد می گیرید چون در خارج از کلاس می توانید تمرین کنید، بشنوید، بخوانید و در طول روز با دیگران صحبت کنید. به جز این ها با فرهنگ و علائم انگلیسی زبانان نیز آشنا می شوید.

اما این که برای انتخاب کشور مقصد خود کجا را انتخاب کنید، خود مسئله مهمی است. یکی از کشورهایی که افراد برای فراگیری زبان انگلیسی انتخاب می کنند بریتانیا می باشد. در ادامه بعضی از مزیت های انتخاب بریتانیا را برای تحصیل انگلیسی شرح خواهیم داد.

  • فرهنگ بریتانیا

مسلما زندگی در یک جامعه با فرهنگ متفاوت بدی ها و خوبی هایی دارد. بریتانیا مجموعه ای از فرهنگ های متفاوت است و مردم زیادی از کشورهای مختلف به بریتانیا مهاجرت می کنند. شاید یکی از دلایل این مهاجرت ها، پذیرش و برخورد خوب مردم بریتانیا با مهاجران است. داشتن آزادی از جمله مزیت های زندگی در بریتانیا می باشد. مردم به راحتی می توانند عقاید خود را عنوان کنند و هر طور که دوست دارند لباس بپوشند.

  • زبان مردم بریتانیا

زبان اول مردم بریتانیا انگلیسی می باشد و جزو کشورهایی می باشد که اکثریت مردم به انگلیسی صحبت می کنند و این موقعیت خوبی برای کسانی است که تمایل به یادگیری انگلیسی دارند.

  • کار کردن

در صورتی که ویزای دانشجویی در بریتانیا بگیرید و وارد خاک این کشور شوید، به شما اجازه کار پاره وقت داده می شود. زندگی در بریتانیا پر خرج است؛ بنابراین دانشجویان برای تامین هزینه های خود می توانند کارهای پاره وقت یا شغل های در تعطیلات داشته باشند.

  • آب و هوای بریتانیا

آب و هوای بریتانیا تقریبا معتدل است. تابستان ها خیلی گرم نیست و زمستان ها نیز خیلی سرد نیست. شرق کشور اکثر اوقات بارانی می باشد پس اگر جزو افرادی هستید که حمام آفتاب گرفتن و شنا در سواحل برایتان مهم باشد این کشور مکان مناسبی برای شما نخواهد بود ولی آب و هوا برای تحصیل و یا کار کردن مناسب می باشد مخصوصا بین فصل های بهار و پاییز.

  • محیط اطراف زندگی

در بریتانیا محیط های سبز زیادی وجود دارد که شامل پارک های زیبا، باغ ها و پیاده روهای عمومی می باشند. همچنین مناطق سواحلی نیز در اکثر نقاط بریتانیا وجود دارد.

اگر تمایل به گذراندن دوره های زبان انگلیسی دربریتانیا دارید برای مشاوره می توانید با ایران آنکارا تماس بگیرید.

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz