درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اهمیت دانستن زبان درکانادا

اهمیت دانستن زبان درکانادا

برای مهاجرت به کانادا یادگیری زبان انگلیسی و فرانسه فراموش نشود

کانادا دو زبان رسمی انگلیسی و فرانسه دارد که انگلیسی زبانی است که در اکثر ایالت ها و استان ها رایج می باشد و فرانسه در کبک و بعضی از نواحی انتاریو، نیو برانزویک و مانیتوبا. همچنین در تمام ایالات و سرزمین های کانادا جوامع فرانسه زبان وجود دارند. کبک نیز دارای اقلیت های بزرگی از ساکنان انگلیسی زبان می باشد.

شما می توانید تمام خدمات دولت فدرال و اسناد در کانادا را به دو زبان به کار گیرید.

اهمیت دانستن زبان در کانادا

برای اقامت در کانادا دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه بسیار مهم است. شما باید حداقل روی یادگیری یکی از این دو زبان تمرکز کنید و این بستگی به دارد که در آن منطقه ای که تصمیم دارید زندگی کنید بیشتر به چه زبانی صحبت می کنند.

اهمیت فراگیری زبان به دلایلی مثل موارد زیر است:

  • گرفتن شغل
  • رفتن به مدرسه
  • دسترسی به خدمات
  • کمک به فرزندانتان در تکالیف مدرسه
  • دیدار و تعامل با مردم
  • اخذ شهروندی کانادا

اگر شما قصد مهاجرت به کانادا دارید و هنوز یکی از زبان های رسمی کانادا را در سطح پیشرفته نمی توانید صحبت کنید، باید سعی کنید هر چه زودتر قبل از رفتن به کانادا، انگلیسی یا فرانسه خود را بهتر کنید.

اگر در حال حاضر به یکی از دو زبان مسلط هستید به شما پیشنهاد می کنیم به فراگیری زبان بعدی هم فکر کنید چون در خیلی از مناطق کانادا برای کسانی که به دو زبان مسلط هستند موقعیت های شغلی بهتری وجود دارد.

کلاس زبان دولتی کانادا

ساکنان دائم کانادا می توانند  یک سری کلاس های زبان انگلیسی یا فرانسه را بگذرانند. دولت برای این کلاس ها در تمامی مناطق و استان ها بودجه ای در نظر گرفته است اما برای گرفتن کلاس های خصوصی باید هزینه پرداخت کنید. قبل از شروع کلاس ها شما باید یک آزمون ارزیابی بدهید تا سطح دانش زبان شما مشخص شود.در پست های بعدی راجع به این که چگونه از این کلاس ها استفاده کنید توضیح خواهیم داد. در نهایت تمامی مهاجران به کشورهای مختلف باید بدانند که برای داشتن زندگی راحت تر دانستن زبان رسمی آن کشور بسیار مهم است.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz