درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اگر فوریه به لندن می روید،بخوانید و بدانید

اگر فوریه به لندن می روید،بخوانید و بدانید

هر فردی برای مسافرت های خود برنامه ریزی های خاص خود را دارد و یکی از این برنامه ریزی ها، انتخاب مکان و زمان سفر است. اما اگر انتخاب شما لندن است و برای ماه فوریه تصمیم به سفر دارید بهتر است اطلاعاتی در مورد سفر در این ماه داشته باشید.

آب و هوای لندن در فوریه

فوریه سردترین ماه سال در لندن است پس اگر طاقت تفریح در سرما را ندارید به شما پیشنهاد می کنیم که در برنامه های زمانی خود کمی تجدید نظر کنید. مردم لندن آفتاب را در ماه فوریه بسیار کم می بینند و اکثر مواقع هوا ابری و بارانی می باشد.

در ماه فوریه در لندن چه بپوشید

همان طور که گفته شد ماه فوریه بسیار سرد است و شما باید لباس های گرم زمستانی و چتر خود را در چمدانتان جای دهید.

روزهای تعطیل فوریه

۱۴ فوریه روز عشاق در لندن است که همه به نام ولنتاین آن را می شناسند. در این روز لندن تبدیل به یک شهر رومانتیک می شود و در دست همه مخصوصا جوان ها، بسته های هدیه، شکلات و خرس تدی را می توانید ببینید. در فوریه روز تعطیل دیگری وجود ندارد اما در اواسط فوریه به مدت یک هفته مدارس تعطیل می باشند و این زمان خوبی برای لندنی ها است تا به تفریحات خود برسند.

سالگرد های ماه فوریه

  • فستیوال سال نو میلادی چینی ها

از اواخر ماه ژانویه تا اواسط ماه فوریه، چینی ها مراسم سال نو را جشن می گیرند. این جشن بزرگترین فستیوال سال چینی ها می باشد. هر ساله مردم چینی در لندن در این روزها خانه تکانی می کنند، لباس های نو می خرند و موهای خود را کوتاه می کنند. در واقع این جشن ها از اولین یکشنبه بعد از اولین روز سال شروع می شود.اگر در اوایل ماه فوریه به لندن سفر می کنید این فستیوال را از دست ندهید.

فستیوال_سال_نو_میلادی_چینی_ها

  • تئاترهای لندن

اواسط ماه ژانویه تا اواسط ماه فوریه زمان خوبی برای رفتن به تئاترهای جذاب لندن می باشد. در این دوره از سال شما می توانید بلیط های ارزان تئاتر پیدا کنید.

  • مسابقات راگبی لندن

راگبی_لندن

راگبی، ورزش باستانی انگلستان در طول ماه فوریه، هر سال مسابقاتی برگزار می کند که مورد علاقه تمام لندنی ها می باشد. پس اگر در ماه فوریه به لندن سفر کردید و به ورزش نیز علاقمند هستید، حتما دیدن این مسابقات برای شما نیز جالب خواهد بود.

  • هفته مد در لندن

در اواسط ماه فوریه و همچنین در سپتامبر هفته مد و فشن برگزار می شود. بنابراین اگر به لباس و مد علاقه دارید و یا در صنعت پوشاک فعالیت دارید این هفته زمان بسیار مناسبی برای سفر شما به لندن است.

  • روز دلقک های کلیسا

در اولین یکشنبه فوریه سال، مردم در لندن مراسمی برگزار می کنند به نام Clowns Church Service که در این روز مردم به خاطر یادبود Joseph Grimaldi، این روز را جشن می گیرند.

LONDON - FEBRUARY 5: Stephen Oliver, Bishop of Stepney, greets clowns before the Joseph Grimaldi memorial service held at All Saints church in Dalston February 5, 2006 in London, England. Clowns of all ages attended the annual memorial service for Joseph Grimaldi (1779-1837), aka 'Iron Legs' and widely hailed as the founding father of modern clowns, performing often at Sadler's Wells Theatre in London.  (Photo by Jeremy O'Donnell/Getty Images) 

  • مسابقات روز پنکیک

اگر شما نیز جزو کسانی هستید که به غذا و آشپزی علاقمند هستید و در سه شنبه بین ۲ فوریه و ۹ مارس به لندن می آیید، به دیدن مسابقات آشپزی در روز پنکیک لندن بروید.

البته این ها فقط مراسمی است که در ماه فوریه برگزار می شود و در کنار بسیاری از جاذبه های لندن ناچیز است اما دانستن آن ها برای علاقمندان و دیدن آن ها خالی از لطف نخواهد بود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz