درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

اگر کریسمس دبی بودید،این کارها انجام دهید(۲)

اگر کریسمس دبی بودید،این کارها انجام دهید(۲)

همانطور که در مطلب پیش گفته شد، در زمان کریسمس، مسافران تور دبی، می توانند کار های متفاوت و هیجان انگیزی در این شهر انجام دهند. در این مطلب نیز به ادامه پیشنهادات می پردازیم و امیدواریم با انتخاب هر کدام از این پیشنهاد­ها، بهترین مسافرت و کریسمس را برای شما رقم بزنیم. همینطور یاد آوری می کنیم که برای رزرو تور دبی می توانید با آژانس گردشگری ایران آنکارا تماس بگیرید و از مشاوران این آژانس کمک بخواهید.

  1. بازدید از بار آسمان خراش دبی، برج العرب

بازدید از بار برج العرب به دوستداران نوشیدنی در کریسمس بسیار پیشنهاد می شود. به غیر از کوکتل های متفاوتی که در این بار عرضه می شود، منظره چشم نواز رو به شهر و یا دریا، آرامش را به انسان منتقل می کند. نوشیدن نوشیدنی های متفاوت در ارتفاع ۲۰۰ متری از سطح دریا، می تواند بسیار جالب و هیجان انگیز باشد.

  1. بازدید از تیست آو فیم، بازار سانسِت

همانطور که  شام کریسمس دهانتان را آب می اندازد بازدید از تیست آو فیم  سانسِت نیز به همان اندازه اشتها بر انگیز خواهد بود. با اینکه در کشور دبی شام کریسمس رایج نیست، اما رستوران ها منو های متفاوت کریسمسی را در این بازار به شما عرضه می کنند. در این رستوران زیبا خوردن غذا را در کنار بازیگران و ستاره های سرشناس تجربه خواهید کرد.

  1. بازدید از سافاری

اگر می خواهید یک کریسمس متفاوت داشته باشید، بازدید از سافاری که یکی از جاذبه های گردشگری عربیست، می تواند بسیار جذاب باشد. سواری بر شن ها می تواند شما را سرشار از آدرنالین کند. همچنین پس از یک سواری هیجان انگیز به یک استراحتگاه باشکوه خواهید رسید. با اینکه در آنجا خبری از بوقلمون نیست اما ترکیب گوشت های گریل و سالاد تازه بهترین گزینه برای داشتن یک کریسمس ایده آل است.

  1. بازار سوک- مدینت الجمیرا

کشف فرهنگ جشن گرفتن در آسیا برای خیلی ها آسان نیست اما جشنواره بازار سوک خلاف این قضیه را نشان می دهد. بازدید از این مارکت یکی از بهترین تجربه ها خواهد بود زیرا این مارکت دارای کیوسک های بزرگ با غذا­های رنگارنگ است. همچنین یک درخت کریسمس بزرگ را نیز در خود جای داده و جاییست که می توانید یک بابا نویل  هیجان انگیز دیگر را در آن ببینید. همچنین در این فستیوال جشنواره موسیقی و فعالیت های مربوط به خیرین وجود دارد که ارزش این جشنواره را برایتان صد چندان می کند.

  1. جشنواره زمستانی دبی، مرکز جهانی دبی

در این جشنواره می توانید همه چیز را ببینید و بخرید. این چشنواره بزرگ زمستانی برای دوستداران جشنواره های مختلف کریسمس می­تواند جزو یکی از بهترین پیشنهاد ها باشد. در آنجا می­توانید اسکی کنید، از درخت های زیبا و غذا­های رنگارنگ بازدید کنید و فعالیت های هنری انجام دهید یا آثار هنری دیگران را مشاهده کنید.

به یاد داشته باشید که دبی تنها جاییست که می توانید کریسمس متفاوت و زیبا را تجربه کنید. تنها جایی که به شما این فرصت را می دهد که از یک طرف به برف بازی و اسکی بپردازید و از طرفی دیگر روی شن های داغ رانندگی کنید و از صحرا بازدید کنید.

 کارهایی که در زمان کریسمس می توانید در دبی انجام دهید-۸ کارهایی که در زمان کریسمس می توانید در دبی انجام دهید-۵


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz