درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بازدیدکنندگان از کشورکانادا

بازدیدکنندگان از کشورکانادا

الزامات احراز هویت برای شهروندان و مقیمان دائمی آمریکا

اگر شهروند ایالت متحده هستید، اطمینان یابید که مدارک شهروندی مانند پاسپورت، گواهی تولد، گواهی شهروندی یا تابعیت یا اوراق هویت اشخاص بومی کانادا به همراه مدارک شناسایی عکس‌دار، را با خود داشته باشید. اگر در آمریکا اقامت دائمی دارید، اطمینان یابید که مدارک اثبات وضعیت خود مانند کارت اقامت دائمی آمریکا را با خود داشته باشید.

در هر حال پیشنهاد می‌کنیم که برای مسافرت به خارج از کشور، به‌خصوص بازدید از کانادا به‌واسطه آمریکا، پاسپورت معتبری را به‌همراه داشته باشید.

شهروندان و دارندگان اقامت دائمی آمریکا که اعضای برنامه‌های نکسوس (NEXUS) یا فست (FAST) هستند، باید کارت عضویت خود را به عنوان مدرک احرازهویت و اسنادی که دلالت به شهروندی آن‌ها دارد را در زمان ورود زمینی یا دریایی به CBSA ارائه دهند.

همه بازدیدکنندگانی که از کشور آمریکا وارد کشور کانادا می‌شوند یا از آمریکا عبور می‌کنند را تشویق می‌کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آغاز سفر به آمریکا و الزامات ورود یا بازگشت به کشور آمریکا به وب‌سایت گمرک و حفاظت از مرزهای آمریکا مراجعه کنند.

الزامات احراز هویت برای بازدیدکنندگان بین‌المللی

دولت کانادا همه مسافران را ملزم می‌سازد تا پاسپورت معتبری را با خود به‌همراه داشته‌باشند، زیرا این پاسپورت تنها سند احراز هویت شناخته شده جهانی است و مدرک احراز هویتی برای سفرهای بین‌المللی می‌باشد.

شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی مانند خطوط هوایی مسافران را به ارائه پاسپورت ملزم می‌کنند. علاوه بر این، ممکن است بازدیدکنندگان با ارائه اسناد دیگری با تاخیر مواجه شوند یا اجازه سوار شدن به هواپیما یا دیگر وسائل نقلیه را پیدانکنند.

زمانی که به کشور کانادا وارد می‌شوید، ممکن است یک افسر خدمات مرزی پاسپورت و ویزای معتبر شما را مشاهده کند (اگر از کشوری آمده‌اید که به این مدارک نیاز دارد). برای کسب اطلاعات درباره مدارکی که باید همراه با خود به کشور کانادا بیاورید به وب‌سایت شهروندان و مهاجران کانادا مراجعه کنید. خاطرنشان می‌کنیم که همه مسافران باید مدارک شهروندی مانند پاسپورت، گواهی تولد، گواهی شهروندی یا تابعیت یا اوراق هویت اشخاص بومی کشورکانادا به همراه مدارک شناسایی عکس‌دار، را همراه خود داشته باشند.

از ۱۵ مارچ ۲۰۱۶، اتباع خارجه معاف از ویزا که به کشور کانادا سفر می‌کنند یا از آن عبور می‌کنند، به مجوز الکترونیک سفر (eTA) نیاز خواهند داشت. این اتباع خارجه شامل شهروندان آمریکا و و مسافران با ویزای معتبر می‌باشد.

اگر پیش از ۱۵ مارچ ۲۰۱۶ به کشور کانادا سفر می‌کنید، به مجوز الکترونیک سفر (eTA) نیاز نخواهید داشت اما می‌توانید آن را درخواست کنید. هم‌اکنون، لازم است اطمینان یابید که با اسنادسفر و مدارک شناسایی قابل‌قبولی مانند پاسپورت معتبر، سفر می‌کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz