درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

باغ های گیاه شناسی کانادا

باغ های گیاه شناسی کانادا

باغ های گیاه شناسی پارک نیاگارا در باغراه خوش منظره نیاگارا و گریت جورج قرار دارد و با خودرو می توان در عرض تنها ده دقیقه از شمال آبشار به آن جا رسید. این باغ-محلی زیبا و خانه شیشه ای پروانه ها است و در واقع یک کلاس در فضای باز برای دانش آموزانی است که در مدرسه باغبانی عملی پارک نیاگارا درس می خوانند.

توریست ها از باغ های زیبایی که در مساحت ۴۰ هکتاری واقع شده و از سال ۱۹۳۶ باقی مانده، لذت می برند. از گیاهان چندساله، گل آزالیا، باغچه گلکاری، سایه، گیاهان دارویی، و سبزی کاری و همچنین باغ گل رزمان با شهرت جهانی و بیش از ۲۴۰۰ گونه رز لذت ببرید.

ورودی

ورودی باغ گیاه شناسی رایگان است. لطفا توجه داشته باشید: هزینه پارکینگ ۵ دلار می باشد. ساکنان محلی می توانند حق عبور یک ساله را با پرداخت تنها ۱۱ دلار (البته از ابتدای ژانویه سال ۲۰۱۶ به ۱۲ دلار افزایش می یابد) دریافت کنند.

اپلیکیشن باغ گیاه شناسی

اپلیکیشن باغ گیاه شناسی پارک نیاگارا را می توانید صد در صد رایگان دریافت کنید! این راهنمای تعاملی که برای گوشی های اندروید در دسترس است، شما را با عکس های خیره کننده و روایت هایی خلاقانه به تور پیاده با راهنما در سراسر باغ گیاه شناسی می برد. برای راحتی شما در این منطقه وای فای رایگان نیز موجود است.

گشت و گذار با اسب و درشکه

گردش با اسب و درشکه به همراه لیدر در طول ماه های تابستان هر روز برای توریست ها امکان پذیر است. بازدیدهای توریستی از ماه می تا اواسط اکتبر از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر با هزینه ۱۸٫۵ دلار برای هر نفر برگزار می شوند. گردش های توریستی با درشکه های نگهبان دار برگزار می شوند. خدمات ویژه عروسی نیز ارائه می شود.

برنامه نیمکت و درخت یادبود

پارک نیاگارای کانادا سخت در تلاش است هر ساله در منطقه تحت نظارت خود که بالغ بر ۱۳۲۵ هکتار است، درختان متعدد بکارد. طرح جدیدی در این پارک توریستی درحال اجراست و برآن است که از چشم اندازهای طبیعی این جاذبه توریستی برای حفظ و نمایش آن به میلیون ها توریستی که از سرتاسر دنیا به آنجا می آیند محافظت و مراقبت کند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz