درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بخشنامه نامعتبر ایرلاین اروپایی

بخشنامه نامعتبر ایرلاین اروپایی

از مدتها قبل برخی تجار کشورمان اعلام می‌کردند که معدودی از بانک‌ها در کشورهای همسایه، از آنها تعهد گرفته اند که حق بکارگیری کارت‌های بین‌المللی خود را، از داخل ایران ندارند؛ اما در بسیاری از موارد این موضوع با اغماض مواجه می شد.

با بخشنامه جدید لوفت‌هانزا، می‌توان بار دیگر متوجه خصومت این غربی ها در جهت به انزوا کشاندن ایران شد.

بر مبنای این بخشنامه – که اخیرا برای آژانس‌های مسافرتی کشورمان ارسال شده – پرداخت توسط Credit Card از داخل مرزهای ایران، نا معتبر بوده و استفاده از این گونه کارتها، از گزینه‌های پرداخت لوفت هانزاو هواپیمایی اتریش در داخل ایران حذف شده است.

شرکت های هوایی فوق الذکر، در ادامه این بخشنامه غیر موجه، تاکید کرده اند که در صورت هرگونه تخلف، هیچ راه حلی به جز بدهکار لحاظ کردن کل مبلغ پرداختی توسط آژانس متخلف وجود ندارد و عملا این پول پرداختی، هدر می‌رود.

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران – آنکارا

پیکاپ پاسپورت  – پیکاپ ویزا


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz