درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

برترین جاذبه های گردشگری اتریش

برترین جاذبه های گردشگری اتریش

اتریش کشوری است با تاریخ غنی، مکان های زیبا، سنت ها و فعالیت هایی که در منطقه منحصر به فرد هستند. کشور اتریش و کشور همسایه اش، سوئیس، پایتخت ورزش های زمستانی اروپا هستند. در عین حال، گردشگران تابستانی که از شهرها و روستاهای تاریخی آن دیدن می کنند و در چشم اندازهای باشکوه آلپ قدم می زنند نیز بسیارند. برای این که به شما در برنامه ریزی سفر به اتریش کمک کنیم، در زیر، برخی از برترین جاذبه های گردشگری اتریش را به شما معرفی می کنیم تا مطمئن شویم سفرتان از یک سفر ویژه هم بهتر شود.

اتریش ۲

صومعه مِلک

اتریش ۳

صومعه مِلک یکی از مشهورترین صومعه های جهان است. این صومعه بندیکتی دنج، برفراز یک صخره قرار دارد و به آب های آرام بخش رودخانه دانوب مشرف است. این صومعه که قبلا قلعه لئوپولد دوم بود، به راهبان اعطا شد و آن ها در سال ۱۰۸۹ آن را به یک مکان آرامش و فراگیری تبدیل کردند. این مرکز باشکوه روحانی، یکی از برجسته ترین نمونه های معماری باروک و هنرهای شکوفای موسیقایی و آزاد اندیشی زمان خود بوده است.

اپرای دولتی وین

اتریش ۱

اپرای دولتی وین، یک سازه معماری حیرت انگیز در قلب پایتخت اتریش و عملا معتبرترین خانه اپرا است. ارکستر آن یکی از برترین ها در جهان است. هنگامی که در وین هستید، حتما به یکی از مشهورترین اپراها یا رقص های باله بروید. اپرا و رقص باله هم به شکل سنتی و به شکل مدرن برای بینندگان عرضه می شود و انتخاب با آن هاست.

سیفلد، تیرول

سیفلد که تا کنون دوبار میزبان المپیک زمستانی بوده است، یک مرکز اسکی مهم در سرتاسر کشور اتریش است و زمین آن برای اسکی بازان تازه کار و متوسط هم مساعد است. این محل که در یک طبیعت حفاظت شده قرار دارد، نقطه ای بی نقص هم برای ورزش های سرد در سرمای زمستان و هم کوهنوردی و پیاده روی در تابستان گرم است. سیفلد با داشتن اقامتگاه های مجلل، به دروازه رفت و آمد مکرر توریست های کشور اتریش تبدیل شده است.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz