درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

برنامه دبی برای بزرگ ترین مجتمع تجاری

برنامه دبی برای بزرگ ترین مجتمع تجاری

برنامه دبی برای بزرگ ترین مجتمع تجاری، دوباره آغاز می شود!

در برخی شهرها، عجایبی وجود دارد که همه را متحیر می کند. دبی نیز یکی از آن هاست. هیچ چیز در این شهر غیر ممکن نبوده و نخواهد بود. از برج خلیفه که بزرگترین برج دبی می باشد تا بزرگ ترین هتل جهان که هتل برج العرب هفت ستاره نامیده شده یا بزرگ ترین پیست اسکی که در همه سال در آن برف به طور طبیعی می بارد. همه و همه چیز های خارق العاده ای هستند که در یک جا جمع شده اند. اکنون قرار است بزرگ ترین مرکز تجاری جهان نیز در این شهر راه اندازی شود.

برنامه دبی برای بزرگ ترین مجتمع تجاری۲

در این پروژه بزرگ و شگفت انگیز قرار است ۱۰۰ هتل و یک پارک که بزرگ تر از Hyde Parc لندن است، ساخته شود. این جاذبه گردشگری قرار است به نام بنیان گذار و خلیفه آن: "محمد ابن راشد المکتوم" گذاشته شود. در حالی که همسایه اش ابوظبی، روی بزرگ ترین مجسمه جهان در صحرا کار می کند. دبی، در شبکه های اجتماعی مانند توییتر و فیسبوک و همچنین رسانه های عمومی، اعلام کرده است که قرار است در این شهر، بزرگ ترین مجتمع تجاری جهان که از قبلی نیز با شکوه تر و عظیم تر است، ساخته شود. اما این یکی از کوچک ترین بخش های یک پروژه عظیم است. شیخ محمد ابن المکتوم، بنیان گذار، خلیفه و رئیس جمهور شهر دبی، یک شهر توریستی جدید را در شبکه های اجتماعی رو نمایی نمود. "امروز، یک شهر جدید برای بازدید کنندگان تور دبی افتتاح کردیم که بزرگ ترین مرکز تجاری جهان را در خود جای داده است. در این مرکز تجاری چیزی حدود ۸۰ میلیون مغازه دار در هر سال مغازه هایشان را تاسیس خواهند کرد. همچنین در این مرکز تجاری با شکوه قرار است بیشتر از ۱۳ میلیون بازدید کننده رفت و آمد کنند."

برنامه دبی برای بزرگ ترین مجتمع تجاری

در بالا بخشی از متنی که شیخ محمد توییت کرده بود را دیدیم. این نکته بیانگر این است که دبی قرار است بزرگترین رکورد ها را برای خود در کتاب گینس ثبت کند.

این شهر قرار است به نام خلیفه دبی، شیخ محمد ابن راشید المکتوم باشد. بیانیه رسمی دبی، نشان داده است که قرار است این شهر، پس از ساخت، تقریبا حدود ۱۳ میلیون بازدید کننده به دبی بکشاند. همچنین فروش محصولات دبی قرار است پس از ساخت این مجتمع تجاری جهانی به ۲۵ درصد برسد. شهرداری دبی اعلام کرده است که این شهر قرار است ۴ زمینه داشته باشد: گردشگری خانوادگی، خرده فروشی، گالری هنری و همچنین منطقه ای منحصر به فرد و یکپارچه که موجب کار آفرینی و نوع آوری خواهد شد. این پروژه و شهر عظیم قرار است در میان Emirates، خیابان Al Khail و خیابان Sheikh Zayed  ساخته شود. همچنین بزرگترین مرکز تجاری جهان نیز قرار است در این قسمت واقع شود و نام آن مجتمع تجاری جهانی باشد. این پروژه همچنین قرار است دارای پارک بزرگی باشد که بزرگتر از هاید پارک لندن شود. این پارک قرار است حدود ۴۵۰ هکتار باشد و برای گردش خانوادگی مناسب باشد. همچنین این پارک قرار است دارای استودیوی بین المللی خارق العاده باشد. قسمت گردشگری خانوادگیش قرار است در این منطقه و در افریقا، بزرگترین مکان باشد. هدف اصلی این پروژه، تحول و پیشرفت پیاده سازی در دبی و دعوت همه جهان به این شهر می باشد. این پروژه به زودی با کمک مدیر پروژه برج خلیفه، اما پراپرتیز و شرکت خصوصی که مختص خود شیخ است صورت می گیرد و ساخته می شود. در مورد هزینه انجام پروژه و موعد به پایان رسیدن آن هنوز مطلبی درج نشده است.


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz