درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

برنامه ریزی عالی پیشنهادشده ایران آنکارا

برنامه ریزی عالی پیشنهادشده  ایران آنکارا

اگر می خواهید به هر کشوری به خصوص امارات و شهر دبی سفر کنید، باید بدانید که چه کارهایی می توانید در آنجا انجام دهید که به شما خوش بگذرد و همچنین بهترین و بهینه ترین هزینه ها را داشته باشید. داشتن برنامه ریزی دقیق می تواند به شما پیش زمینه ای از بهترین سفر از نوع خاطره انگیز ترین آن را بدهد. در ادامه این مطلب به برنامه ریزی دقیق که آژانس گردشگری ایران آنکارا برای سفر با تور دبی به شما عرضه می کند توجه کنید.

  1. آکوا ونچر آتلانتیس

آتلانتیس

حتما یک زمان برای خوشگذرانی در این پارک در نظر بگیرید زیرا در این پارک لحظاتی سراسر هیجان و ماجراجویی را تجربه خواهید کرد. کسانی که علاقهمند به پارک آبی و هیجان آن هستند سفری جالب و پرماجرا را روی سرسره های آبی، استخر موج مصنوعی و برکه کوسه ها آماده کنند. همچنین علاقهمندان به باغ وحش بدون شک از مجموع زیبای آبزیان که در این پارک وجود دارند لذت خواهند برد. همچنین فضای دالان های گمشده برای شما بازمانده ی آتلانتیس را زنده خواهد کرد.

  1. اکس جت در دبی

اکس جت

اکس جت در دبی اکس جت در دبی۱

یکی دیگر از مکان هایی که باید حتما ببینید، اکسجت دبی است. این ورزش آبی شما را در هوا معلق نگه می دارد و کاری می کند تا مجبور شوید تعادل خود را حفظ کنید. اما نگران نباشید زیرا در عرض چند دقیقه مربیان حرفه ای به شما نحوه حفظ تعادل را آموزش می دهند و می توانید پرواز در آب را تجربه کنید. این ورزش آبی دارای یک کوله پشتی و شلنگ می باشد که می توانید با آن ها روی آب پرواز کنید به این ترتیب که کوله پشتی جادویی پشت کمر شما بسته شده و فشار آبی که توسط شلنگ وارد می شود موجب هدایت کردن شما به سمت بالا می شود.

  1. تور هلیکوپتر دبی

تور هلیکوپتر در دبی

تور هلیکوپتر دبی

اگر می خواهید جاذبه های گردشگری دبی را از بهترین زاویه ها ببینید حتما سفر با این هلکوپتر را از دست ندهید. شما در این گشت و گذار خصوصی، بلند ترین برج جهان که برج خلیفه نامیده می شود، جزیره مسکونی نخل جمیرا، هتل هفت ستاره برج العرب، تپه های شنی، آب نیلگون خلیج فارس و غیره را مشاهده می کنید.

  1. سافاری در دبی

شب نشینی بعد از سافاری سافاری سافاری در دبی سافاری در دبی ۱

اگر علاقهمند به صحرا هستید، حتما یک روز را برای این کار اختصاص دهید. این تور دارای طرفداران زیادی می باشد. در تور سافاری اول با ماشین به طور هیجان انگیزی، روی تپه های شنی حرکت خواهید کرد. همچنین غروب خورشید را تماشا خواهید کرد، سپس تا شب در کمپ ساحلی استراحت خواهید کرد. همچنین از سرگرمی هایی نظیر شام در بوفه مجلل، اسکی روی شن، موتور سواری و غیره لذت می برید.

  1. فتح بلندی های برج خلیفه

سنت انتون ام ارلبرگ

تا کنون هیچ اثر معماری بعد از برج خلیفه به وجود نیامده است. زمانی که در طبقه ۱۲۴ بلندترین برج جهان می ایستید احساس می کنید تمام دنیا زیر پای شماست و می توانید از بالا به آن ها نگاه کنید.

برای خرید حتما به مرکز خرید امارات سر بزنید و از اجناس متنوع و متفاوت آن لذت ببرید. هرچند بازارهای متنوع دبی و مراکز خرید آن توسط فروشندگان محلی بسیار شلوغ و پرسروصداست . اما مناطقی هم هستند که بیشتر مورد توجه توریست‌هاست . درمنطقه‌ی دبی ‌جدید ، خیابان خالد‌ابن‌الوالد مملو از فروشگاه‌های کامپیوتری‌ست . خیابان الحسن نیز بدلیل موسیقی هندی که از فروشگاه‌های لباسش پخش می‌شود به خیابان«ساری» (شال هندی) معروف است . خیابان فحیدی هم مکان خوبی برای خرید لوازم الکترونیکی ست .

همچنین به تفرجگاه و مرکز خرید ابن بطوطه سر بزنید زیرا می توانید قسمت های متفاوت و اجناس متفاوت مربوط به هر کشور را در آنجا ببینید. در این مکان می توانید به کشور هایی که ابن بطوطه سفر کرده را مشاهده کنید.

برای اقامت و رزرو هتل هم حتما از مشاوران آژانس مسافرتی ایران آنکارا کمک بخواهید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz