درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بر فراز پشت بام اوتو (O2) لندن را نظاره کنید

بر فراز پشت بام اوتو (O2) لندن را نظاره کنید

بر فراز پشت بام اوتو (O2) لندن را نظاره کنید

هر انسانی در زندگی به نحوی هیجانات خود را تخلیه می کند. در این بین لذت بودن در ارتفاع نیز برای خیلی ها هیجان خاصی دارد. شما در لندن به خاطر وجود مکان های توریستی بلند به راحتی می توانید حس قرار گرفتن در ارتفاعات را به راحتی حس کنید و از آن بالا به تماشای شهر زیبای لندن بنشینید. یکی از بلندی های لندن پشت بام اوتو (O2) می باشد. در ژوئن سال ۲۰۱۶ میلادی، اوتو نهمین سالگرد تولد خود به عنوان یکی از جاذبه های جدید لندن را جشن گرفت.

 

این جاذبه نسبتا جدید لندن، از سرگرمی های معروف جهان نیز به شمار می رود. جذابیت این مکان توریستی به خاطر وجود سکوی دیدبانی بزرگ آن است که توریست ها به راحتی می توانند به آن جا بروند، عکاسی کنند و از منظره لذت ببرند. این پشت بام در ۵۲ متری از سطح زمین قرار دارد و توسط یک راهروی بافت کششی نگه داشته شده است.

برای بالا رفتن از این بنا به علت شیب تند آن باید مراقب باشید و دستورالعمل های ایمنی را رعایت کنید. برای شروع بازدید، به شما هشدارهایی در مورد ریسک و خطرهایی که ممکن است برای شما رخ دهد توضیحاتی داده می شود و ویدیو های طنز آمیزی برای حفظ سلامتی شما نمایش داده می شود.

در این مکان شما باید لباس مناسب برای صعود بپوشید که اصولا دارای زیپ های بلندی است تا شما به راحتی آن ها را بپوشید. همچنین باید کفش های صاف و راحتی به پا کنید و یا از بوت های کوهنوردی استفاده کنید. بر روی آستین های لباس شما، جیب هایی قرار دارد که بتوانید دوربین موبایل خود را در آن جاساز کنید.

اوتو

در هر آب و هوایی شما می توانید به این مکان بروید مگر این که هوا برای صعود خطرناک باشد. در صورت خیس بودن مسیر پیاده روی و لغزنده بودن آن به دقت به دستورالعمل های راهنمای خود گوش دهید.

پس از رسیدن به سکوی دیدبانی در اطراف لبه سکو علامت هایی برای کمک به شما برای شناسایی نقاطی که در روبروی شما قرار گرفته اند تعبیه شده است. از بالای پشت بام شما می توانید هیستوریک رویال گرینویچ، پارک المپیک ۲۰۱۲ لندن، شارد و سیتی هال را ببینید. همچنین تلکابین لندن نیز از بالای این پشت بام معلوم است و شما می توانید برای مسافران دست تکان دهید.

بهای بلیط برای بزرگسالان و کودکان یکسان است و برای استفاده از تخفیف باید اپلیکیشنی به نام Priority Moments را بر روی گوشی خود نصب کنید و از ۱۵ تخفیف بهره ببرید.

پس از پایین آمدن از اوتو و خروج از آن، رستوران ها و کافه های بسیاری در آن منطقه وجود دارد که می توانید بعد از یک کوهنوردی سخت اما جذاب، ساعتی را استراحت کنید.

به جز پشت بام اوتو مکان های بلند دیگری نیز برای توریست های لندن وجود دارد تا بتوانند منظره زیبای شهر را از آن جا ببینند. بنابراین اگر شما هم به لندن سفر کردید و تمایل به دیدن شهر از ارتفاعات را دارید، پشت بام اوتو یک انتخاب خوب برای شما خواهد بود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz