درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بلندترین آبشار چشمگیر دنیا

بلندترین آبشار چشمگیر دنیا

در جنگل های دور افتاده طولانی ترین آبشار دنیا در کشور ونزوئلا جنوب شرقی این کشور در پارک ملی کانایاما قرار گرفته. ان آبشار به نام آبشار آنجل (به اسپانیایی: Salto Ángel) با ارتفاع بیشتر از نهصد متر جایگاه خود را به عنوان طولانی ترین آشار جهان در گینس ثبت کرده است.

آبشار آنجل (به اسپانیایی: Salto Ángel) طولانی‌ترین آبشار دنیا به ارتفاع ۹۷۹ متر است که در میان جنگل‌های دورافتاده پارک ملی کانایما در ایالت بولیوار در جنوب شرقی کشور ونزوئلا جای دارد.چون این آبشار در جنگل‌های انبوه قرار دارد، تا دهه ۱۹۳۰ که دولت ونزوئلا به جستجو با هواپیما نپرداخته بود ناشناخته باقی مانده بود. نام این آبشار برگرفته شده از نام جیمز آنجل، کاوشگر آمریکایی است که هواپیمای خود را نزدیک این آبشار بعد از شناسایی در سال ۱۹۳۵ میلادی فرود آورد.
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع :lastsecondtours.com

 

 
 

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz