درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بهترین بارهای مرتفع در لندن

بهترین بارهای مرتفع در لندن

لندن شهری رویایی است و با داشتن مناظر زیبا دیدن آن از ارتفاعات بسیار لذت بخش خواهد بود. برای این که بتوانید ساختمان های بلند لندن را از مکان های بلند ببنید می توانید به بارهایی که در پشت بام ها هستند بروید و در کنار صرف یک قهوه به تماشای شهر بنشینید. در این پست بعضی از بارهای معروف لندن که در ارتفاعات هستند را معرفی خواهیم کرد.

  • The Roof Garden

در طبقه هفتم ساختمانی واقع در خیابان شلوغ Kensington باغ کوچکی وجود دارد که شما می توانید رایگان وارد شوید و از نوشیدنی های رستوران آن لذت ببرید و از تراس به مشاهده شهر بپردازید. این بار در طول سال باز می باشد.

  • پارک Dalston Roof

یکی از قطب های اجتماع مردم در لندن این پارک می باشد که البته فقط در تابستان ها باز می باشد. مردم به مناسبت مراسم مختلف به این بار که بر روی سقف یک ساختمان قرار دارد می آیند و جالب است بدانید که تامین برق این بار از طریق سلول های خورشیدی غول پیکر تامین می شود.

  • Boundary

این بار که با طراحی مغولی ساخته شده است دارای باغچه آشپزخانه، درختان زیتون و بهتر از همه این ها بار و کباب پز می باشد. این بار در تمامی طول سال باز است و برای این که در زیر آفتاب از غذا خوردن و نوشیدن لذت ببرید بسیار مناسب می باشد.

  • Frank’s

برخلاف بقیه مناطق لندن که مشکل پارک کردن ماشین وجود دارد در منطقه ای که بار Frank’s واقع شده به راحتی می توانید ماشین خود را پارک کنید و برای دیدن غروب آفتاب لندن به این بار که در ارتفاع قرار دارد بروید. این بار فقط در تابستان ها باز است و یکی از بارهای دوست داشتنی لندن محسوب می شود.

  • Vista

برای دیدن Big Ben به بار ویستا بروید. آرامش در این بار را در هیچ مکانی تجربه نخواهید کرد. لبخند رضایت بخش مردم در حالی که قهوه می نوشند و از منظره زیبای لندن لذت می برند تحسین بر انگیز است.این بار پشت بامی هم فقط در تابستان ها برای میهمانان باز می باشد.

  • بار پشت بامی رادیو Radio Rooftop Bar

مردم زیادی برای دیدن کلیسای سنت پل، تاور بریج و خانه پارلمان به پشت بام رادیویی می آیند . در طول سال می توانید به این بار بروید و در حین نوشیدن و یا صرف غذا از منطره زیبای لندن لذت ببرید.

  • Aqua Spirit

مشرف به خیابان رجنت (Regent) باری وجود دارد که دور تا دور آن را آب فرا گرفته و به همین خاطر نام آکوا اسپیریت را بر آن گذاشته اند. برای دیدن منظره زیابی لندن در شب ها در طول سال می توانید به این مکان بروید.

  • باغ پشت بامی Queen Elizabeth Hall

اگر شما سال ها در کنار ساحل جنوبی قدم بزنید ممکن است اصلا متوجه این کافه در بالای کویین الیزابت هال نشوید. در تابستان با بالا رفتن از پله های زرد می توانید این بار زیبا را پیدا کنید و از منظره زیبای این پشت بام لذت ببرید.

در لندن بارهای زیاد دیگری نیز وجود دارد که با پرس و جو از افراد محلی می توانید در اطراف محل اقامت خود در لندن آن ها را به راحتی پیدا کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz