درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بهترین رستوران های جهان را بشناسید

بهترین رستوران های جهان را بشناسید

مجله انگلیسی «رستوران‌» از سال ۲۰۰۲ هر ساله فهرستی از بهترین رستوران های جهان را منتشر می کند.

از بین ۹۰۰ رستوران مطرح و درجه یک دنیا که از سوی این مجله مورد بررسی قرار گرفته ۱۰ رستوران برتر معرفی شدند.

نکته جالب توجه در این فهرست آن است که بیشترین رستوران ها در میان ۵۰ رستوران برتر دنیا از کشورهای آمریکا و فرانسه هستند.

۱. رستوران «El celler de can Roca» در اسپانیا که در سال ۱۹۸۶ تأسیس شده است. در حال حاضر مسیرهای این رستوران تا سال ۲۰۱۴ رزور شده است.

بهترین رستوران های جهان۱[۶۰۰x350]

۲- رستوران نوما در کپنهاگ دانمارک ؛‌سالهاست که این رستوران با غذاهای مدرن و محصولات بومی در فهرست برترین رستوران های دنیا قرار دارد.

بهترین رستوران های جهان۲[۶۰۰x350]

۳- رستوران اوستریا فرانچسکانا در مودنای ایتالیا ؛ سرآشپز این رستوران یکی از زبده ترین آَشپزهای دنیاست.

بهترین رستوران های جهان۳[۶۰۰x350]

۴- رستوران موگاریتس در سن سباستین ؛ این رستوران که در ایالت باسک در اسپانیا قرار دارد با مرکز شهر کیلومترها فاصله دارد اما با این وجود مشتریان زیادی دارد.

بهترین رستوران های جهان۴[۶۰۰x350]

۵- رستوران ایلون مادیسون پارک در نیویورک ؛ سرآشپز این رستوران یک سوئیسی است و معمولا مهمانان سرشناسی همچون جورج کلونی در آن غذا صرف می کنند.

بهترین رستوران های جهان۵[۶۰۰x350]

۶- رستوران D.O.M در سائوپائولو ؛‌سرآشپز ۴۵ ساله این رستوران با ترکیب غذاهای برزیلی و اروپائی از مهمانان خود پذیرائی می کند و در حال حاضر بهترین رستوران آمریکای جنوبی است.

بهترین رستوران های جهان۶[۶۰۰x350]

۷ – رستوران دینر بای هستون بلومنتال لندن ؛ هستون بلومنتال سرآشپز مطرح این رستوران در پخت غذاهایش از دستور غذاهای قرن ۱۷ و ۱۸ استفاده می کند.

بهترین رستوران های جهان۷[۶۰۰x350]

۸- رستوران آرزاک در سن سباستین ؛ این رستوران در سال ۱۸۹۷ توسط خانواده آرزاک تأسیس شد . در حال حاضر دختر این خانواده سرآشپز این رستوران است و در سال ۲۰۱۲ بعنوان بهترین آشپز زن جهان معرفی شد.

بهترین رستوران های جهان۸[۶۰۰x350]

۹- رستوران Steirereck در وین اتریش ؛ این رستوران با اینکه هفت سال از تأسیسش می گذرد اما توانسته با غذاهای خوشمزه سرآشپز جوانش نام خود را در دنیا مطرح کند.

بهترین رستوران های جهان۹[۶۰۰x350]

۱۰ – رستوران وندام در گلادباخ ؛ یوآخیم ویسلر مدت ۱۳ سال است که در این رستوران سرآشپز است . علیرغم نام فرانسوی این محل ،‌ هیچ نوع غذای فرانسوی در آن سرو نمی شود و فقط غذاهای مدرن آلمانی به مهمانان سرو می گردد.

بهترین رستوران های جهان۱۰[۶۰۰x350]

Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz