درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بهترین رستوران های کشور

بهترین رستوران های کشور

ارستوران SPU

رستورانی لوکس و زیبا در یک باغ دیدنی در محله ای خوش آب و هوا در تهران. این ها مشخصات رستورانی است که قریب به اتفاق شکم باز ها ان را بهترین و باکیفیت ترین رستوران ایرانی محله تفریحی درکه می‌دانند. با انواع اقسام کباب ها و غذاهای ایرانی که با تیم گارسون های حرفه ای و با تمام تجملات و آداب یک رستوران لوکس برایتان سرو می‌شود. همان طور که در توضیحاتمان اشاره کردیم این رستوران برای کسانی که رعایت حال جیب خود را می‌کنند گزینه مناسبی نیست، بلکه برای کسانی است که دوست دارند حضور و خوردن یک شام خاطره انگیز در یکی از بهترین رستوران های ایرانی تهران را تجربه کنند.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

شیشلیک های SPU بیشتر از سایر غذاهای موجود در این رستوران برای خود اسم در کرده اند، پس اگر مسیرتان به درکه افتاد و خواستید حضور در این رستوران را تجربه کنید، شیشلیک از اولویت های انتخابتان باشد. در حوالی SPU جای پارک به سختی یافت میشود، علی الخصوص اواخر هفته که درکه خیلی شلوغ می‌شود. پس آمادگی ذهنی برای معطل شدن هنگام یافتن جای پارک را با خود داشته باشید.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: درکه، میدان درکه

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

رستوران البرز

نام رستوران البرز در بین بسیاری از مردم با عنوان بهترین و گرانترین چلوکبابی تهران شناخته می شود. البرز که کمتر کسی در تهران پیدا می شود که نام آن را نشنیده باشد شهرت زیادی بخاطر کبابهای ۵۰ سانتی متری خود دارد. انواع کباب ها و چلوکباب ها، استیک، شنیسل و تعدادی غذای دریائی در این رستوران سرو می شود. اگر تصمیم به تحت تأثیر قرار دادن مهمانان خود را دارید به البرز بیشتر فکر کنید. البرز گزینه ای مناسب برای یک شب خاص است. شبی که می‌خواهید با بی رحمی تمام پول خرج کنید و تا ماه ها در بین دوستان و همکاران بگویید که "چند وقت پیش به رستوران البرز رفته بودم!".

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

البرز بخاطر قدیمی بودن از آن دسته رستوران هایی است که به مرور زمان و مخصوصاً در سال های اخیر از محبوبیتش کم شده است، چون رستوران های خوب زیادی افتتاح شده که از لحاظ کیفیت چیزی کم از البرز ندارند و از لحاظ قیمت خیلی به صرفه تر هستند، ولی همین خاص بودن و تک بودنِ البرز است که باعث شده همواره مشتریان وفادار خود را داشته باشد و در لیست بهترین رستوران های ایرانیِ تهران قرار بگیرد.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: سهروردی شمالی، بالاتر از چهارراه شهید بهشتی، نبش کوچه نیکوقدم

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

رستوران موبی دیک

فریب نام فرنگی این رستوران را نخورید، موبی دیک (Moby Dick) یک رستوران قدیمی و سلف سرویس کلایسک است که سال ها در محله کریمخان به فعالیت مشغول است و کلی هوادار متعصب پیدا کرده است. همین که وارد موبی دیک شوید با صندلی ها و میزهای کاملاً ساده رو به رو خواهید شد که شاید در نگاه اول تداعی کننده رستوران های بین راهی برایتان باشد و توی ذوقتان بخورد، ولی همین که چشمتان به منوی بلند بالا و متنوع، تنور و شاطری که نان تازه میپزد و همچنین سلف سرویس هیجان انگیزش افتاد متوجه خواهید شد که به یکی از بهترین رستوران های تهران آمده اید.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

طعم غذاها در موبی دیک بسیار نزدیک به غذاهای خانگی و مامان پز است که همین دلیل محبوبیت این رستوران شده است. یکی دیگر از دلایل موفقیت موبی دیک قیمت خوب و کاملاً منطقیِ این رستوران است که باعث میشود غذا نوش جانتان شود! به قول اکثر شکم باز ها، موبی دیک رستورانی است که هر تهرانی باید یک بار به آن برود! موبی دیک فقط ناهار دارد و در روزهای تعطیل باز نیست.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: کریمخان، خیابان سپهبد قرنی، چهارراه سپند، جنب بانک ملی، پلاک ۱۹۸

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

رستوران شرف الاسلامی

رستورانی اصیل و خوش سابقه که خیلی ها آن را اولین چلوکبابیِ تهران میدانند. حاج حسن شرف الاسلامی که از تجار نامی دوره قاجار و پهلوی بود، در سال ۱۳۱۷ این رستوران را در قلب بازار تهران در جلوخان غربی افتتاح کرد و امروزه نزدیک به یک قرن است که همچنان بهترین است و برو بیاب آن روز ها را دارد. بی نظیر ترین ته چین ایران در این رستوران انتظار شما را میکشد تا به شما ثابت کند ته چین خوب یعنی چه! کباب های فوق العاده در کنار باقالی پلو با گردنِ هیجان انگیز و سایر غذاهای اصیل ایرانی در این رستوران با بهترین کیفیت پخت و تقدیم مشتریان میشود.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

شرف الاسلامی به خاطر سابقه و شهرتی که دارد، و همنین فضای شلوغ و پر رفت و آمد بازار، همیشه غلغله و پر از مشتری است، پس پیش از عزیمت به شرف الاسلامی باید خود را آماده ایستادن در یک صفِ بلند بالا که در انتهایش یک غذای خوشمزه منتظر شماست، کرده باشید. یکی دیگر از نکات جالب و جذاب شرف الاسلامی روش سنتی سفارش و تحویل غذا و استفاده از ژتون های فلزی است که برایتان جالب خواهد بود. پس هر وقت هوس بازارگردی کردید، چیزی بهتر از یک ناهار رویایی در قدیمی ترین و دوست داشتنی ترین رستوران تهران نیست.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: خیابان ۱۵ خرداد، بازار بزرگ، جنب جلوخان غربی، مسجد امام، ط.زیرزمین، سرای قیصریه، پلاک ۷٫

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

خانه کباب شمرون

یکی از کبابسرا های موفق تهران در میدان تجریش که با سابقه کم خود توانسته خیلی از رقبای قدیمی تر را کنار بزند و یکی از محبوب ترین ها شود. فضای خوب و چشم انداز زیبایی که این رستوران از مبدان تجریش، خیابان ولیعصر و فضای امامزاده صالح (ع) دارد یکی از ویژگی ها مثبت این رستوران است. کباب های خوشمزه که از بهترین و تازه ترین مواد اولیه و با صد در صد گوشت گوسفند تهیه شده اند در کنار نان داغ و سبزیجات خوشمزه یک روز خوب را برای شما در شمرون خواهند ساخت.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

سرویس عالی و برخورد مناسب با مشتری در کنار فضای دلپذیری که دارد، شمرون را بدون هیچ شکی در لیست بهترین رستوران های تهران قرار داده است. کباب بره، کباب لقمه گوسفندی، کباب خانواده و جوجه کباب با استخوان را در اولویت ها انتخاب خود در این رستوران قرار دهید.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

آدرس: میدان تجریش، ضلع شمال شرقی میدان.

تهرانگردی؛ بهترین رستوران های ایرانی (3)

ادامه دارد…
 

Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz