درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بهترین سرگرمی های کودکان در سان فرانسیسکو

بهترین سرگرمی های کودکان در سان فرانسیسکو

در منطقه اسکله ماهیگیری (Fisherman’s Wharf) سان فرانسیسکو، سرگرمی های زیادی برای کودکان وجود دارد. در ادامه مطلب پیشنهاداتی برای بهترین سرگرمی های کودکان در سان فرانسیسکو برای کسانی که قصد سفر با خانواده را دارند خواهیم گفت:

  1. ۷D Experience

این مکان تفریحی که در اسکله ۳۹ واقع شده دو نوع سرگرمی برای کودکان و خانواده ها دارد. اولی Dark Ride و دومی Lazer Challenge می باشد.

Dark Ride یکی فیلم و ویدیو گیم است که موضوع آن شلیک به خائن هایی است که در این بازی کوتاه دیده می شود. این یک بازی بدنی است با عینک های سه بعدی، یک صندلی ترن هوایی متحرک و تفنگی که با صفحه نمایش کار می کند. بازی های زیادی وجود دارد که شما می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کنید.

چالش لیزر یک بازی دیگر است که شما در یک اتاق تاریک راه می روید به صورتی که به خطوط لیزر برخورد نکنید. شما از اتاق ها عبور می کنید و دکمه روشن در طر دیگر را فشار می دهید. با فشار دادن ۳ دکمه در بازی برنده می شوید. این بازی را به صورت تکی یا گروهی می توانید انجام دهید.

آدرس: طبقه اول اسکله ۳۹

ساعات بازدید: ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

  1. آینه های خمیده

کودکان می توانند در بین این آینه ها قدم بزنند، بازی کنند و راه خروج خود را پیدا کنند. ممکن است در طی مسیر راه را گم کنید و مجبور شوید از اول مسیر برای پیدا کردن راه خروج شروع کنید.

آدرس: طبقه دوم اسکله ۳۹

ساعات بازدید: هر روز از ساعت ۱۰ صبح

  1. موزه Mechanique

این موزه در اسکله ۲/۱ ۴۵  واقع شده است. این مکان شامل بازی هایی از دهه ۱۸۰۰ میلادی تا کنون می باشد. در پشت این گذرگاه بازی های ویدیویی مثل Ms. Pacman و Pole Position و یا Milipede وجود دارد. همچنین می توانید از پرتاب توپ در ماشین بسکتبال در محوطه بیرون لذت ببرید.

آدرس: اسکله ۲/۱ ۴۵

ساعات بازدید: هر روز از ساعت ۱۰ صبح

  1. آکواریوم خلیج

یکی دیگر از سرگرمی های اسکله ماهیگیری، آکواریوم خلیج است. در این موزه کودکان می توانند اطلاعات زیادی در خصوص انواع حیوانات و گیاهان آبزی به دست آورند. شما می توانید اختاپوس غول آسای اقیانوس آرام را در آن جا ببینید و همچنین در مرکز آموزشی به تماشای برنامه های روزانه در مورد این موجودات بپردازید.

آدرس: ورودی اسکله ۳۹

ساعات بازدید: هر روز

  1. کشتی تفریحی سان فرانسیسکو

کشتی تفریحی یک ساعته، یکی دیگر از سرگرمی های کودکان در سان فرانسیسکو می باشد. در این تور شما دور خلیج سان فرانسیسکو را خواهید گشت در حالی که راهنما اطلاعات زیادی درباره جاذبه های گردشگری که از کشتی دیده می شود برای شما بازگو می کند. شما از زیر پل گلدن گیت رد می شوید و جزیره آلکاتراز را خواهید دید.

آدرس: ناوگان سفید و قرمز در اسکله ۲/۱ ۴۳، ناوگان آبی و طلایی در اسکله ۴۱

ساعات مراجعه: کشتی های تفریحی متفاوتی برای ساعات مختلف وجود دارد.

علاوه بر موارد گفته شده در این پست، مکان های دیگری نیز در شهر سان فرانسیسکو امریکا وجود دارد که می توانید از آن ها برای سرگرم کردن کودکان خود استفاده نمایید.

 

 


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz