درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بهترین هتل های سان فرانسیسکو(۱)

بهترین هتل های سان فرانسیسکو(۱)

بهترین هتل های اسکله ماهیگیری در قسمت شمالی شهر سان فرانسیسکو ایالت متحده امریکا واقع شده اند. جایی که خیلی از جاذبه های گردشگری سان فرانسیسکو قرار دارند. به همین علت توریست های بسیاری به این سمت از شهر می آیند تا از فروشگاه های معروف اسکله ۳۹ خرید کنند و از جاذبه های اطراف آن لذت ببرند. همین باعث شده است تا هتل های زیادی در این محدوده ساخته شوند. در ادامه به معرفی بعضی از این هتل ها می پردازیم:

هتل های ۴ ستاره اسکله ماهیگیری:

  • هتل Argonaut

این هتل در قسمت غربی اسکله ماهیگیری قرار دارد. این بهترین هتل برای کسانی است که به دنبال هتل ۴ ستاره می گردند. این هتل دقیقا در خیابان اصلی اسکله دریایی قرار دارد. بنای ساختمان در سال ۱۹۰۷ میلادی به عنوان انبار ساخته شد و بعدها به هتل تبدیل شد.

اتاق ها دارای تلویزیون و اینترنت پر سرعت می باشند و شب ها نیز مشروب سرو می شود. قیمت رزور اتاق ها از ۲۵۹ دلار برای هر شب شروع می شود.

  • هتل Sheraton

یکی دیگر از هتل های معروف اسکله ماهیگیری سان فرانسیسکو، هتل Sheraton می باشد. این هتل بسیار بزرگ است و ۶ ساختمان و ۵۳۱ اتاق دارد. این هتل در سال ۲۰۰۹ بازسازی شد. فاصله هتل تا اسکله ۳۹ فقط چند ساختمان فاصله دارد. استخر روباز و اینترنت پر سرعت نیز در هتل وجود دارد.

اتاق ها بسیار تمیز و شیک می باشند و همه آن ها قهوه ساز، تخت خواب های راحت و میز دارند. قیمت رزرو اتاق ها از شبی ۱۷۹ دلار شروع می شود.

  • هتل Marriott

هتل Marriott یکی دیگر از هتل های معروف سان فرانسیسکو می باشد که فقط ۲ ساختمان تا اسکله ۳۹ فاصله دارد و دارای ۲۸۵ اتاق در ۵ طبقه می باشد.

محل آب گرم نیز همراه با ماساژ، فیشال و درمان های دیگر نیز در این هتل وجود دارد. این هتل دارای دو مرکز بدنسازی می باشد که ۲۴ ساعته باز است و همچنین اینترنت هم موجود است.

اتاق ها تخت خواب های ملافه شده، وسایل حمام، یخچال، میز و قهوه ساز دارند. قیمت رزرو اتاق ها از شبی ۲۱۹ دلار شروع می شود.

  • هتل Hyatt

این هتل نیز فقط ۲ ساختمان تا اسکله ۳۹ فاصله دارد و دارای ۳۱۳ اتاق در ۵ طبقه می باشد.  مهمانانی که در هتل اقامت دارند می توانند از استخر و وان آب گرم استفاده کنند. همچنین مرکز بدنسازی نیز در این هتل برای میهمانان دایر می باشد.

هر اتاق تخت خواب های شیک، تلویزیون ۳۲ اینچ، حمام های سنگ مرمر، میز و اینترنت دارند. قیمت هر اتاق از شبی ۲۴۹ دلار شروع می شود.

  • هتل Pier 2620

هتل Pier 2620 یکی دیگر از هتل های معروفی است که می خواهیم به شما معرفی کنیم. در این هتل به شما اتاق های بزرگ با امکانات زیاد و مکان مناسبی برای توریست ها و مسافران کاری وجود دارد. تنها ۳ بلوک تا آب فاصله دارد و به پیاده روی در محوطه آب بسیار نزدیک است.

اتاق ها شامل اینترنت پر سرعت با هزینه بسیار کم، تخت خواب های بسیار نرم و اینترنت پر سرعت رایگان در محوطه لابی و مکان های عمومی هتل می باشد. همچنین باشگاه بدنسازی برای میهمانان و مرکز کاری برای کسانی که مسافرت کاری دارند وجود دارد.

قیمت این اتاق ها از ۲۰۶ دلار برای هر شب شروع می شود.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz