درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بهترین هتل های سان فرانسیسکو(۲)

بهترین هتل های سان فرانسیسکو(۲)

در پست قبلی راجع به بعضی از هتل های محدوده اسکله ماهیگیری سان فرانسیسکو صحبت کردیم. در ادامه به معرفی هتل های سه ستاره اسکله ماهیگیری سان فرانسیسکو می پردازیم:

  • هتل Holiday Inn Express

یکی از هتل های نوساز سان فرانسیسکو این هتل می باشد که فقط چند بلوک تا جاذبه های توریستی شهر فاصله دارد. یک سری امکانات برای مهمانان شامل مرکز بدنسازی و سرویس نگهداری از کودکان وجود دارد. تمام اتاق ها ماهواره تلویزیونی و اینترنت پر سرعت دارند.

این هتل جزو معدود هتل هایی است که با اقامت شما صبحانه هم می دهد. همچنین باری در این هتل وجود دارد که شما می توانید بعد از یک گشت و گذار طولانی در شهر در آن استراحت کنید.

 

این یکی از هتل های بسیار مناسب  است برای کسانی که به دنبال هتل ۳ ستاره می گردند. قیمت اتاق ها از ۲۱۲ دلار شروع می شود.

  • هتل Courtyard by Marriott

این هتل به خاطر نزدیک بودن فاصله اش تا کنار آب بسیار معروف است و هیچ حا با این قیمت هتل مناسبی با این شرایط پیدا نخواهید کرد.

رستوران، کافی شاچ در لابی، اینترنت پر سرعت و اتاق های بسیاری برای کار یا استراحت در این مکان وجود دارد.

اتاق های ملاقات هم برای کسانی که به صورت گروهی سفر کرده اند وجود دارد. قیمت اتق های این هتل هم از شبی ۲۰۹ دلار شروع می شود.

  • هتل Best Western Plus the Tusca

یکی دیگر از انتخاب های خوب برای اقامت در سان فرانسیسکو این هتل می باشد. این هتل با ۲۲۱ اتاق هر شب مشروب سرو می کند و دارای اینترنت پر سرعت و رستوران های ایتالیایی می باشد.

قیمت اتاق ها از ۱۸۹ دلار برای هر شب شروع می شود.

  • هتل Zephyr

هتل Zephyr یکی دیگر از هتل های گرانبها در اسکله ماهیگیری سان فرانسیسکو می باشد و به خیابان Jefferson دسترسی مستقیم دارد. یکی از دلایل انتخاب این هتل از طرف مهمانان نوساز بودن آن، اینترنت رایگان و ورزشگاه است.

همه اتاق ها دارای تلویزیون فلت، قهوه ساز و پنجره های بزرگ می باشد. این هتل برای کسانی مناسب است که با بودجه کم، مکان مناسبی برای اقامت می خواهند داشته باشند. قیمت هر اتاق از ۲۱۵ دلار شروع می شود.

در اسکله ماهیگیری سان فرانسیسکو هتل های ۲ ستاره مناسبی نیز برای مهمانان وجود دارد. از جمله:

  • هتل San Remo

این هتل تاریخی بسیار به صرفه و ساده است. هتل San Remo تلفن، اینترنت یا تلویزیون ندارد و همین طور امکانات کمی با حمام های مشترک دارد.

قیمت مناسب اتاق ها از ۹۵ دلار شروع می شود.

  • هتل Wharf Inn

یکی دیگر از هتل های به صرفه از لحاظ قیمتی هتل Wharf Inn است که پارکینگ رایگان هم دارد. به خاطر نزدیک بودن هتل به آب، دیگر نیازی به رانندگی نخواهید داشت. این هتل امکانات زیادی ندارد اما بسیار تمیز و راحت است و مناسب کسانی است که وقت زیادی را در اتاق خود صرف نمی کنند. همچنین شما می توانید حیوانات اهلی خود را  رایگان به اتاق خود بیاورید.

قیمت اتاق ها از ۱۳۶ دلار برای هر شب اقامت شروع می شود.

به جز این هتل ها، هتل های زیادی در اطراف این منطقه از سان فرانسیسکو وجود دارد که شما برای اقامت می توانید آن ها را انتخاب کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz