درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

به این دلایل در سال ۲۰۱۶ به لندن بروید

به این دلایل در سال ۲۰۱۶ به لندن بروید

به این دلایل در سال ۲۰۱۶ به لندن بروید

سال ۲۰۱۶ یکی از سال های برجسته برای کسانی است که قصد سفر به لندن را دارند. بنابراین اگر شما نیز جزو کسانی هستید که برای امسال برنامه ریزی برای سفر و بازدید شهر پر هیاهوی لندن را دارید با خواندن مطالب زیر می توانید در انتخاب زمان سفر خود تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

سالگردهای مهم در سال ۲۰۱۶ در لندن

 

امسال نودمین سالگرد تولد ملکه انگلستان است و مطمئنا برای این مراسم بزرگ نمایش بزرگی در نظر گرفته شده است. پس این بلیط داغ را از دست ندهید.

یکی دیگر از سالگرهای مهم ۲۰۱۶، سالگرد ۴۰۰ امین سال درگذشت شکسپیر است که به این مناسبت نمایشگاه ها و اجراهای عمومی برای مردم و توریست ها در نظر گرفته شده است. یکی از این نمایشگاه ها، نمایشگاهی در کتابخانه بریتیش است که بیش از ۱۰۷ کپی از کارهای شکسپیر از سال ۱۶۲۴ میلادی را به نمایش می گذارد.

۳۵۰ امین سالگرد آتش سوزی بزرگ در لندن نیز امسال برگزار خواهد شد. موزه لندن در حال حاضر گالری ای برای واقعه آتش سوزی بزرگ لندن را دارد. از تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۱۶ تا ۱۷ آپریل ۲۰۱۷ موزه نمایشگاه مخصوصی به نام Fire!Fire! برای بازدیدکنندگان طراحی کرده است که شما می توانید ساختار شهر را قبل از آتش سوزی ببینید.

تئاترهای لندن در سال ۲۰۱۶

An audience eagerly anticipating the start of a show in the Coliseum Theatre, one of London's largest theatres, located on St. Martin's Lane in the City of Westminster., St. Martins Lane, London, London, England. Additional Credit: Society of London Theat 

همان طور که می دانید لندن یکی از بهترین تولید کنندگان تئاتر در جهان است.امسال چندین نمایشگاه عالی نیز در لندن برگزار خواهد شد و همچنین وقایع و تئاترهای فوق العاده ای که برای سال ۲۰۱۶ در نظر گرفته شده است به جذابیت های لندن در سال ۲۰۱۶ می افزاید. در زیر به چند نمونه از شاهکارهای هنری که برای سال ۲۰۱۶ در نظر گرفته شداه است اشاره می کنیم:

  • Motown the Musical
  • Harry Potter and the Cursed Child Parts I and II
  • Sunset Boulevard
  • Hunger Games Live
  • Finding Neverland

جاذبه های جدید لندن در سال ۲۰۱۶

جاذبه_های_جدید_لندن_در_سال_۲۰۱۶

لندنی ها همیشه در تلاش هستند تا صنعت توریسم را در شهر خود گسترش دهند. در سال جدید نیز برنامه های جدیدی در نظر گرفته شده است مانند بازگشایی باغ وحش ZSL که در بهار ۲۰۱۶ افتتاح خواهد شد. میلیون ها نفر در سال جاری شانس بازدید از گربه های بزرگ و شیرهای جنگل گیر را از نزدیک خواهند داشت.

Acelormittal Orbit نیز که توسط آنیش کاپور در پارک المپیک ملکه الیزابت برای مسابقات المپیک تابستان ۲۰۱۲ طراحی شده است نیز یکی دیگر از جاذبه های امسال لندن خواهد بود.

نمایشگاه های لندن در سال ۲۰۱۶

نمایشگاه_های_لندن_در_سال_۲۰۱۶

البته امسال نیز مثل هر سال در لندن نمایشگاه های عالی برگزار خواهد شد مانند:

  • Botticelli Reimagined
  • Exhibitionism
  • David Hockney RA: 77 Portraits, 2 Still Lifes

امسال مردم لندن فعالیت های زیادی برای برگزاری المپیک و خوش آمدگویی به بازدیدکنندگان در سال ۲۰۱۲ در نظر گرفته اند تا به بهترین نحو ممکن آماده مسابقات در تابستان سال ۲۰۱۲ باشند. جاذبه های جدیدی در حال بازگشایی است و جاذبه های قدیمی در حال بازسازی و آماده سازی می باشند.  پس در صورتی که برای سفر به لندن برنامه ای دارید، خود را برای دیدن سرگرمی های جدید و دیدنی در لندن آماده کنید.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz