درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بورلی هیلز

بورلی هیلز

بورلی هیلز گران ترین و مجلل ترین خانه های امریکا قرار دارند. این شهر اشرافی نشین در غرب لس آنجلس، در ایالت کالیفرنیای امریکا واقع شده است. بورلی هیلز شهری است که به خاطر تجار پولدار و ستاره های ورزشی اش معروف است. در سال ۱۹۱۴ میلادی گروهی از سرمایه گذاران برای یافتن نفت به این شهر آمدند اما به جای آن آب پیدا کردند و تصمیم گرفتند که شهر را توسعه دهند. در سال ۲۰۱۳ میلادی جمعیت این شهر به حدود ۳۵ هزار نفر رسید.
بورلی هیلز و شهرستان همسایه آن در غریب هالیوود به طور کامل توسط شهرستان لس آنجلس احاطه شده است و در کل آب و هوای مدیترانه ای و گرمی دارد.
اداره شهر بورلی هیلز توسط شورای ۵ نفره شهر از جمله شهردار و معاون شهردار انجام می شود و در هر سال فرد، دو یا سه نفر از اعضا برای دوره های ۴ ساله انتخاب می شوند. جالب است که بدانید شهردار این شهر جمشید دلشاد یک ایرانی یهودی مهاجر به به امریکا است که در شهر شیراز متولد شده و با داشتن مدرک مهندسی برق یک بازرگان موفق در کالیفرنیا است. بسیاری از ایرانیان بخصوص ایرانیان یهودی در این شهر زندگی می کنند.
برای گردشگران بورلی هیلز تفریحات متنوعی وجود دارد مانند رستوران های درجه یک، بوتیک های شیک، سواحل بسیار زیبا و معروف کالیفرنیا و جاذبه های بسیار دیگری برای سرگرمی تمام اعضای خانواده. برای کسانی که تمایل به خرید دارند خیابان ۲ مایلی Rodeo Drive حتما می تواند جذابیت داشته باشد.
برای تحصیل کودکان و نوجوانان، هم مدارس عمومی و هم مدارس خصوصی در این شهر وجود دارد. با توجه به این که ایرانیان زیادی در این شهر زندگی می کنند، برای کسانی که تمایل به اخذ اقامت در امریکا دارند، ممکن است زندگی در این شهر یکی از بهترین انتخاب ها باشد چون در این صورت هم زبانان زیادی را در آن جا خواهید یافت و هیچ گاه احساس تنهایی در یک کشور غریب را نخواهید داشت.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz