درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

بیمه بهداشت و درمان کانادا

بیمه بهداشت و درمان کانادا

بیمه بهداشت و درمان کانادا

در این مطلب شما با سیستم بیمه خدماتی کانادا بیشتر آشنا خواهید شد .

سیستم تامین اجتماعی در کانادا به خوبی تثبیت شده و قابل اعتماد است تمام شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم واجد شرایط بیمه سلامت می باشند .

سیستم تامین اجتماعی کانادا شامل قانون فدرال در مورد مسائل رفاهی ، مانند بیمه ی بیکاری و امنیت سن  و رفاه سالمندان وبازنشستگان  و همچنین سیاست های استانی وبرنامه هایی در مورد مسائلی از قبیل آموزش و پرورش ، خدمات اجتماعی و کمک های اجتماعی را در بر می گیرد .

سیستم بهداشت و درمان در کانادا به طور عمومی تامین می شود ، دولت فدرال مجموعه استاندارد های مراقبت های بهداشتی برای کل کشور را بر اساس قانون یک پارچه ی کشوری قرار داده؛ با این حال بعضی قوانین در بعضی ایالات متفاوت است .

کسانی که مایل به دریافت خدمات بهداشت و درمانی رایگان می باشند باید یک کارت بهداشتی و درمانی استانی که از وزارت استانی مربوط به سلامت صادر می گردد را دریافت نمایند ، به طور کلی در کانادا دریافت خدمات از طریق مالیات پرداخت شده وجود دارد در بعضی استانها این خدمات کمتر و در برخی استان ها این خدمات بیشتر است . این خدمات بنا بر نرخ مالیات داده شده می باشد و همچنین مقدار حمایت مالی دولت در هر ایالت بستگی دارد .

دولت کانادا در این زمینه بسیار مسئولیت پذیر می باشد و همواره کوشیده تا بهترین خدمات را به شهروندان و مهاجران ارائه کند . اگر شهروندان کانادا و مهاجران از قوانین این کشور پیروی کنند و به توصیه ها توجه کنند هرگز جای نگرانی در این گونه مسائل را نخواهند داشت . با کمی سرمایه گذاری و آینده نگری می توان از مشکلات بزرگ به آسانی عبور کرد و آینده ی امنی را برای خود به تقدیر بگیرند .


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz