درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تحصیل در آمریکا۱- اطلاعات قبل از عزیمت

تحصیل در آمریکا

هنگام برنامه ریزی سفر به آمریکا، شاید بخواهید از یک مشاور حرفه ای دانشجویان خارجی کمک دریافت کنید.

این نوع کمک در مراکز مشاوره Education USA، وهمچنین از سوی مشاورین دانشجویان خارجی در کالج ها ودانشگاهها در سرتاسر آمریکا در دسترس است.

مراکز مشاوره Education USA

 تحصیل در آمریکا۱- اطلاعات قبل از عزیمت

انتخاب بهترین دانشگاه و آمادگی برای ارسال تقاضای موفقیت آمیز، مستلزم تعهد و برنامه ریزی با دقتی از سوی شما است.

اما تقریبا در هر کشوری مشاورین متخصص وجود دارند که احتیاجات شما را درک کرده و میتوانند به شما کمک کنند اطلاعات و رایزنی در ارتباط با تحصیلات در آمریکا با یک شبکه متشکل ازتقریبا ۴۵۰ مرکز مشاوره EducationUSA در سرتا سر جهان در دسترس شما است. کتابچه ها وفهرست های راهنما، جزوه های مربوط به کالج ها و اطلاعات مربوط به پذیرش در مراکز در دسترس شما قرار دارد. شما همچنین می توانید با مشاورین تحصیلی مجرب که می خواهند به شما و خانواده تان در مورد روند انتخاب و ارسال تقاضا به کالج ها و دانشگاههای آمریکا کمک کنند، ملاقات کنید.

برخی از مراکز، رویدادهایی مانند نمایشگاه ها و سمینارهایی مربوط به کالج برگزار میکنند، اطلاعات مقدماتی به شکل ویدئو، یا گروههای معرفی, دسترسی به وب سایت و منابع کتابخانه ای مستقل به صورت رایگان در دسترس می باشند، اما ممکن است در برخی از مراکز برای خدمات مکمل ملزم به پرداخت وجهی باشید.

تمامی مراکز مشاوره Education USA، با هدف ارائه اطلاعات عینی در ارتباط با مجموعه فرصتهای آموزشی که در ایالات متحده آمریکا در دسترس هستند, تحت ضمانت وزارت امورخارجه آمریکا قرار دارند، اما اسامی مراکز و سازمانهایی که آنها را اداره میکنند، از کشوری به کشور دیگر متفاوت است.

برای یافتن مرکزی در نزدیکی تان, با نزدیکترین سفارت یا کنسولگری آمریکا تماس بگیرید، یا به فهرست موجود در وب سایت Education USA مراجعه کنید.

وب سایت های مفید :

If you want to study in the united states ( نسخه آنلاین )

(روی لینک “If you want to study in the united states“کلیک کنید)

کتابچه راهنمای مراکز Education USA

(روی لینک “find an advising center” کلیک کنید)

شادو سربلند باشید

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz