درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تحصیل در آمریکا بدون مدرک زبان

تحصیل در آمریکا بدون مدرک زبان

تحصیل در آمریکا آرزوی خیلی از علاقه مندان به تحصیل است و اولین مشکلی که با آن برخورد می کنند داشتن مدرک زبان مانند آیلس یا تافل و جی آر ای و جی مت میدانند .

آیا می دانستید که بدون نیاز به مدرک زبان هم می توان از دانشگاه های آمریکا پذیرش گرفت؟ ابتدا مختصری به چگونگی تحصیل در آمریکا و سپس به بررسی روش ها و دانشگاه هایی میپردازیم که بدون مدرک آیلس میتوان از آنها پذیرش را دریافت نماییم.

دانشگاه های آمریکا سیستم آموزشی بسیا ممتازی دارد و امکانات تحصیلی بسیاری در اختیار دانشجویان خارجی برای تحصیل قرار می دهد، به همین دلیل مورد توجه علاقه مندان به تحصیل در مراکز معتبر علمی و همه افرادی که متقاضی اخذ اقامت و یا گرین کارت آمریکا بوده اند، بوده است.دانشگاه ها ومراکز آموزشی آمریکا جزء بهترین دانشگاه های برتر دنیا هستند و تقریبا تمامی رشته های دانشگاهی را پوشش می دهند. نظام آموزشی آمریکا با دوره کارشناسی ۴ ساله ، دوره کارشناسی ارشد ۲ ساله و دوره دکترای ۳ تا ۵ ساله همراه است.

اگر متقاضی تحصیل در مقطع لیسانس در کشور آمریکا هستید باید گواهی ۱۲ سال تحصیل دوره های دبستان و دبیرستان (یعنی مدرک پیش دانشگاهی در ایران) را که نشان می دهد این دوره را به اتمام رسانده اید را داشته باشید  تا بتوانید جهت اخذ پذیرش در دانشگاه های کشور آمریکا اقدام نمایند.

همچنین اگر آخرین مدرک تحصیلی شما مدرک دیپلم ایران می باشد می توانید دوره پیش دانشگاهی خود در کشور آمریکا بگذرانید و بعد از اتمام این دوره وارد دانشگاه شوید.

شرکت در آزمون آیلتس با گرفتن نمره ۶ و یا نمره های مشابه در آزمون تافل برای پذیرش در ذانشگاه های آمریکا الزامی است، اما شما می توانید با گذراندن دوره های آموزش زبان انگلیسی در کشور آمریکا و قبل از شروع دوره های دانشگاهی این مانع را رد کنید و در یکی از بهترین دانشگاه های کشور آمریکا دانشگاه تجارت HULT BUSINESS SCHOOپذیرش بگیرید ، که این موضوع همواره مورد توجه دانشجویان و علاقه مندان به تحصیل در آمریکا میباشد.

عملکرد دانشگاه هالت در ارائه آموزش تجاری کاربردی و مفید در زمینه تجارت در رشته های مقطع کارشناسی توجه علاقه مندان به رشد در محیط تجارت بین الملل را به خود جذب کرده است.

برای دریافت اطاعات بیشتر می توانید به سایت ما مراجعه کنید ویا با دفتر ایران آنکارا تماس بگیرید و همکاران ما در جهت گرفتن وقت سفارت آمریکا در دبی خانم تقوی، وقت سفارت آمریکا در ارمنستان خانم عظیم پور ، خانم آزاد خواه و خانم نعمتی هم برای پیکاپ ویزا شما را راهنمایی می کنند.

شاد و سربلند باشید.

تیم وقت سفارت ایران – آنکارا

پیکاپ پاسپورت آمریکا – پیکاپ ویزا


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz