درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تغییرات ویزای کاری بریتانیا

تغییرات ویزای کاری بریتانیا

دولت استرالیا می گوید تغییرات ویزای کاری بریتانیا، «تبعیض آمیز» است

گزارشی که توسط وزارت امور خارجه و تجارت استرالیا منتشر شده است، از تغییرات احتمالی در ویزای کاری بریتانیا-از جمله طرح ویزای گروه ۲ -انتقاد کرده و آن ها را تبعیض آمیز و برای روابط استرالیا-بریتانیا، مضر خوانده است. دولت استرالیا هشدار داد که قوانین جدید ویزای کاری بریتانیا، که احتمالا از سال ۲۰۱۶ اجرایی می شود، «آسیب ساختاری به روابط رسمی بین دو کشور» وارد می آورد. به نظر می رسد که Theresa May، وزیر کشور بریتانیا از این تغییرات حمایت می کند. شایع است که وی از قوانین مهاجرتی سخت گیرانه تر پشتیبانی می کند.

تغییرات اصلی احتمالی در ویزای کاری انگلیس

اصلاحات قوانین ویزای کاری انگلیس ممکن است به این معنی باشد که مثلا همسر دارنده ویزای گروه ۲ دیگر قادر به کار در بریتانیا نخواهد بود. این تغییرات همچنین ممکن است باعث شوند شرکت های بین المللی که به دنبال جابه جایی کارکنان خود با استفاده از مسیر جابه جایی درون شرکتی ویزای گروه ۲ هستند، مشکلات سخت تری پیش رو داشته باشند.

بر اساس گزارشات بنگاه خبری استرالیا، وزارت امور خارجه و تجارت استرالیا اعلام کرده است که بنگاه های استرالیایی یا آن هایی که با استرالیا روابطی دارند اما در بریتانیا فعالیت می کنند بابت تغییرات احتمالی بسیار نگرانند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz