درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تفریحات در کانادا

تفریحات در کانادا

در کشور پهناور کانادا، اکثریت به غیر از سرخپوستان که به عنوان اسکیمو می شناسیم مهاجر هستند. به دلیل آزاد بودن قوانین این

کشور روابط دوستانه مابین دختران و پسران امری بسیار طبیعیست تا جایی که خانواده تا حدی اجازه محدود کردن نوجوانان را دارند و در صورت منع زیاد خانواده قانون حق دخالت دارد.

از دیگر تفریحات جوانان در کانادا، رفتن به کتابخانه، سینما، پارک و غیره است. مسئله قابل توجه این است که کسی را در خانه راه نمی دهند مگر اینکه دوست نزدیکشان باشد.

همچنین این کشور با دادن امکانات  با قیمت مناسب به دانشجویان آن ها را به داشتن زندگی سالم و تفریح دعوت می کند. به طور مثال بلیط سینما برای دانشجویان بسیار ارزان تر از دیگر افراد می باشد. همچنین جوانان می توانند از تورهای تفریحی یک روزه استفاده کنند و تخفیف بسیار خوبی بگیرند.

تقریبا مانند همه جهان، افراد در کشور کانادا در تمام تفریحات ورزشی شرکت می کنند و از ورزش لذت میبرند.

تا به حال محبوب ترین ورزش در کانادا ورزش هاکی بوده است، اما بسیاری از مردم نیز از ورزش های بیسبال، فوتبال و بسکتبال لذت می برند. البته ورزش فوتبال تلاش می کند تا راه خود را بیشتر باز کند و محبوبیت خود را افزایش دهد، اما هنوز به آن سطحی از محبوبیت که در اروپا، آفریقا و آمریکای جنوبی دارد نرسیده .

یکی دیگر از ورزش هایی که می توان به آن اشاره کرد، کرلینگ (Curling) است که بسیار محبوب کانادایی هاست. در کرلینگ، بازیکن سنگی را روی یک صفحه یخی به سمت منطقه هدف سر میدهد.

این ورزش مورد توجه که به عنوان بهترین ورزش زمستانی شناخته می شود، در اسکاتلند در زمان قرون وسطی اختراع شده است.

بسیاری از کودکان از همان دوران مدرسه وارد رشته های ورزشی می شوند. نوجوانان زیادی در لیگ و با هم سن و سال های

خود به رقابت می پردازند.

در این کشور برنامه خدمات دانش آموزی مهاجران، که ISS نامیده میشود، به کودکان و نوجوانان کمک می کند که با دسترسی به سازمان های ورزشی در فعالیت های بدنی شرکت کنند. این بودجه، صرف خرید تجهیزات و نیز تسهیل در امر انتقال به جلسات تمرین، بازی ها و مسابقات می شود. به این ترتیب، کودکان و نوجوانان تازه وارد می توانند بدون در نظر گرفتن امکانات مالی خانواده های خود، در فعالیت های بدنی و برنامه های ورزشی شرکت کنند.

بسیاری از این ورزش ها را می توان با هزینه کم یا رایگان انجام داد و گاهی اوقات بسیاری از فعالیت های ورزشی دارای یارانه و هزینه مناسب برای خانواده های کم درآمد  می باشد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz