درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تله کابین ونکوور کانادا

تله کابین ونکوور کانادا

کوهنوردی در شمال ونکوور و یا سوار شدن تله کابین از مکان های محبوب برای تفریح و سرگرمی مسافرین است  پیست اسکی کوه در زمستان باز میشود و اکثر مردم برای اسکی کردن این مکان را انتخاب می کنند.

این مکان زیستگاه خرس گریزلی است شما همچنین می توانید از دیگر جانداران در محیط حفاظت شده ی تفریحگاه دیدن کنید.

همچنین در قله ی کوه رستورانی با نمای دید ۳۶۰ درجه وجود دارد که شما می توانید غذای خود را با یک منظره ی عالی میل بفرمایید

قیمت بلیط  تله کابین برای بزرگسالان ۵۴ دلار آمریکا ، برای نوجوانان ۱۳ تا ۱۸ سال ۴۲ دلار و برای کودکان ۵ تا ۱۲ سال ۲۵ دلار می باشد

در این مکان به مناسبت هایی ، مسابقات مختلفی برگزار می شود .

این تله کابین مدرن بسیار دقیق و با مهندسی متخصصین ساخته شده و در همه ی فصول سال و در هر هوایی قابل استفاده است شما می توانید در زمستان از برف لذت ببرید و برای اسکی و سورتمه سواری به این مکان بروید . این منظره ی زیبا چه در روزهای سرد و چه در روزهای گرم کاملا ارزش دیدن را دارد . تله کابین ونکوور یکی از مطمئن ترین و امن ترین تله کابین های قاره ی آمریکا است . تا به حال هیچ مشکل فنی برای تله کابین پیش نیامده ، این تله کابین مرتب سرویس می شود . شما می توانید به وسیله تله کابین به بالای کو بروید و برگشت را به قدم زدن بپردازید . این کاری است که اکثر توریست ها انجام می دهند .

در بالای کوه مسابقاتی مانند تیر و کمان و دارت برگذار می شود که بیشتر جنبه ی تفریحی و سرگرمی دارد .

این مکان دارای پوشش های گیاهی مختلفی می باشد و همین مسئله باعث دیدنی شدن این منطقه می باشد


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz