درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تورنتو مکانی مناسب برای زندگی

تورنتو مکانی مناسب برای زندگی

تمام انسان ها به دنبال آرامش و رفاه در زندگی هستند و یکی از مهمترین مسائلی که در به وجود آمدن این امر نقش مهمی دارد مکان مناسب برای زندگی است.

از مهمترین ویژگی هایی که افراد برای انتخاب یک شهر برای زندگی انتخاب می کنند می توان موارد زیر را نام برد:

–          کم ترین جنایت های ممکن

–          بهترین کیفیت تحصیلی

–          وسایل حمل و نقل مناسب

تورونتو بزرگترین شهر کانادا می باشد. این شهر با داشتن بیشترین جمعیت در بین شهرهای کانادا دارای سبکی معماری مدرن می باشد. همچنین بر اساس گزارشی که از Economist Intelligence Unit، منتشر شده است، تورنتو یکی از بهترین شهرهای دنیا از نظر اقتصادی برای زندگی شناخته شده است. این شهر جزء مراکز اصلی فیلم سازی، هنر، ارتباطات مخابراتی و همچنین صنایع هوا و فضا می باشد.

 تورنتو از لحاظ وسایل حمل و نقل نیز بسیار غنی است. در دسترس بودن اتوبوس، مترو و سایر وسایل حمل و نقل عمومی، رفت و آمد در این شهر را آسان کرده است.

وجود مدارس و دانشگاه های معتبر یکی دیگر از ویژگی های مثبت این شهر برای زندگی می باشد. سالانه افراد زیادی برای ادامه تحصیل به این شهر مهاجرت می کنند.

زمانی که تورنتو را از نظر تغذیه، اقتصاد، امنیت، تجارت و دموکراسی مورد بررسی قرار دادند، دریافتند که چرا تورنتو جز بهترین مکان ها برای زندگی شناخته شده است.

تورنتو به خاطر تنوع فرهنگی زیاد، غذا، هنر و فستیوال های مختلف در جهان مشهور است. بسیاری از مردم زندگی در حومه این شهر را برای دوری از هیاهوی شهری انتخاب می کنند.

تورنتو شهری با سبک زندگی متفاوت، بسیار بزرگ و پر جمعیت است. از جمله شاخص هایی که این شهر را تبدیل به یکی از بهترین شهرهای دنیا برای زندگی کرد، قابلیت زندگی، رتبه بندی محیط شغلی، شاخص هزینه زندگی، شاخص دموکراسی و شاخص ایمنی غذایی بود.

ما به تمام افرادی که تمایل به مهاجرت به کانادا دارند و می خواهند یک مکان مناسب برای زندگی خود و خانواده انتخاب کنند، تورنتو را پیشنهاد می کنیم.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz