درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور بزرگ آموزشی تفریحی تالگو

تور بزرگ آموزشی تفریحی تالگو

نمایندگی و دفتر مرکزی تالگو فرانسه برای نخستین بار اقدام به برگزاری تور آموزشی شاخه ضد پیری (anti age )ویژه علاقمندان به فراگیری دوره های تخصصی پوست ویژه پزشکان عمومی و متخصصین زیبایی نموده است.

این دوره که شامل جدیدترین برنامه ضد پیری تالگو می باشد از سه برنامه ویژه سنین مختلف برای مبارزه با پیری تشکیل شده است .

گروه های سنی تخت پوشش این برنامه ها ۲۵-۲۰ (کلاژن دریایی)، ۳۵-۲۵ (اسید هیالورونیک) و ۴۵-۳۵ (سیلیسیوم دریایی) است که با توجه به نیاز یکی از برنامه ها توصیه می شود.

شرکت تالگو در سال ۲۰۱۱ با شرکت در نمایشگاه زیبایی در بین تمام محصولات و برندهای بهداشتی برنده جایزه Asia Spa Award 2011 شده است.

دفتر مرکزی تالگو در نظر دارد ضمن برگزاری این سه برنامه تخصصی ضد پیری (anti age ) و ارایه مدرک معتبر تالگو فرانسه که مورد تایید ۹۴ کشور دنیا از جمله استرالیا،کانادا، آمریکا و اروپا …و اتاق بازرگانی فرانسه می باشد خدمات ویژه ای را در هتل ۵ ستاره به افراد شرکت و همراهانشان ارایه دهد.

بدیهی است که با توجه به برگزاری این دوره جدید تخصصی ضد پیری برای اولین بار، زمان و ظرفیت ثبت نام محدود می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تور با تلفن های:

۲۶۱۲۴۰۵۲-۰۲۱ ۰۲۱-۲۶۱۲۴۰۵۳ ۰۹۱۲-۶۴۷۸۶۹۵

۰۹۳۰-۵۲۰۲۰۴۱ ۰۹۳۰-۵۲۰۲۰۴۲ ۰۹۳۰-۵۲۰۲۰۴۳آدرس: تهران-نیاوران-تقاطع کامرانیه –پلاک ۸۴-دفتر مرکزی تالگو مراجعه نمایید.

تور شامل:

پرواز با هواپیمایی کشور ترکیه sky

هتل پنج ستاره ultra all (صبخانه،ناهار،شام ،میان وعده ها و نوشیدنیهای رایگان) به مدت ۷ روز و ۶ شب

یک روز گشت شهری (مرکز خرید)

دوروز کارگاه آموزشی

یک شب رویایی همراه با برنامه های ویژه گروه تالگو به همراه کارآموزان با ارایه مدارک در رستوران ویژه هتل و برنامه های ویژه

 

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz