درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور رنگین کمان کانادا

تور_رنگین_کمان کانادا

کانادا کشوری است که با داشتن مناطق زیبای تفریحی هر ساله مردم از سرتا سر جهان به آن جا سفر می کنند. یکی از شگفتی های طبیعت آن رودخانه نیاگارا می باشد که آبشارهای بزرگ و حیرت انگیزی مانند آبشار نیاگارا، آبشار نعل اسب و آبشار امریکایی بر روی این رودخانه واقع شده اند.
این رود از دریاچه ایری به دریاچه انتاریو در جریان است و در واقع مانند مرزی بین استان انتاریو کانادا و ایالت نیویورک امریکا می باشد. زیبایی های بی نظیری در امتداد این رود وجود دارد که شما برای دیدن همه آن ها می توانید از تورهای قایق سواری رنگین کمان استفاده کنید.
این تور شامل  قایق سواری در رودخانه ی نیاگارا می باشد و همین طور بازدید آبشار از یک نمای پانوراما از روی برج و در نهایت بازگشت به شهر می باشد. مدت زمان این تور تقریبا ۴ ساعت می باشد و مکان هایی که در تور آبشار نیگارا مورد بازدید قرار می گیرد عبارت اند از:
–    آبشار نعل اسب
–    رودخانه و آبشار نیاگارا
–    رپینگ رپیدز
–    گرداب Aero
–    رودخانه و آبشار نیاگارا گلن
–    آبشار آمریکایی
–    ساحل گل
–    گرداب غول
–    پرتگاه رودخانه و آبشار نیاگارا
–    قایق قدیمی تفریحی
–    باغ گیاه شناسی
–    پارک وی نیاگارا
–    نیروهای برق آبی
–    نیروگاه برق تورنتو
–    گرداب زمین گلف
–    جزایر دافرین
–    دانشکده ی باغبانی
قیمت بلیط این تور برای بزرگسالان ۱۰۹٫۹۵ دلار و برای کودکان ۵ تا ۱۲ سال ۶۲٫۹۵ دلار و برای کودکان کوچکتر از ۴ سال رایگان می باشد.
توجه داشته باشید که برای اطمینان سعی کنید ۲۴ ساعت قبل از مراجعه بلیط رزرو کنید و حتما پاسپورت و ویزای خود را به همراه داشته باشید. برای راحتی خود از لباس ها و کفش های راحت استفاده نمایید. مطمئنا اوقات خوشی را در این تور خواهید گذراند.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz