درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور صحرا دبی

تور صحرا دبی

اگر به صحرا نوردی و هیجان های مرتبط با آن علاقهمند هستید، پیشنهاد می کنیم حتما از صحرای دبی بازدید کنید. این تور یکی از معروف ترین تور های دبی می باشد. این سفر را حتما به لیست تفریحات خود اضافه کنید. این سفر هیجانی بیشتر از ترن هوایی، شتر سواری و رانندگی روی تل شنی نیست. بلکه قرار است با انواع گوناگونی از هیجانات و تفریحات پس از رسیدن به صحرا آشنا شوید. در این سفر با فرهنگ اعراب کاملا آشنا خواهید شد. سفر شما زمانی شروع می شود که شما را از هتلتان سوار کرده و مستقیم به سمت مقصد روانه می کنند. راننده صحرا شما را با رانندگی در صحرای هیجان انگیز آشنا کرده و شما را با تجربه رانندگی روی شن و ماسه ها آشنا می کند. رانندگی روی شن و ماسه و آفرودینگ یکی از ترسناک ترین اما هیجان انگیز ترین قسمت های این سفر است که آدرنالین بسیار در بدنتان ترشح خواهد کرد.

حتما توجه کنید که یکی از باید های این سفر گرفتن عکس در هر قسمت از تور صحرا می باشد. اگر نمی خواهید غروب آفتاب را از دست بدهید، تور فعالیت های حتی جذاب تر از قبل ادامه می دهد و شما را به کمپی می برد که با هیجانات خاص خود منتظر شماست.  در صحرا، فعالیت های کمپی را از دست ندهید. فعالیت هایی مانند شتر سواری و شن سواری. روی شن ها و ریگ ها اسکی کنید  و لذت ببرید. یکی از جذابیت های عربستان حنا زدن به دست و پا می باشد. روی دست  خود با حنا طراحی کنید و هر نقشی که دلتان می خواهد را سفارش دهید. اگر علاقهمند به کشیدن قلیان هستید، پیشنهاد می کنیم قلیان عربی را حتما امتحان کنید. در این صحرای زیبا می توانید لباس های محلی پوشیده و عکس بگیرید. لباس هایی که بیانگر فرهنگ اعراب است.

تور صحرا۱

اگر به وسایلی که در صحرا استفاده شده یا ساخته می شود علاقه دارید، مغازه ای برای خرید وسایل در صحرا وجود دارد. می توانید یک سوغاتی ارزشمند و به یاد ماندنی برای دوستان و خانواده خود تهیه کنید. همچنین در کنار این جذابیت ها و فعالیت هایی که انجام می دهید، هیچگاه صرف غذا های عربی و باربیکیو ها را فراموش نکنید. غذای عربی، موزیک عربی و فرهنگ عربی، همه و همه در صحرا وجود دارد که شبی به یاد ماندنی و خاطره انگیز به سبک اعراب را برایتان مهیا کند.

پس از انجام فعالیت ها، حتما به سرگرمی های شبانه توجه کنید. رقص حیرت انگیز عربی به نام Tanoura شب شما را زیبا تر می کند. سفر با تور صحرا  رویدادی است که هرگز در زندگیتان آن را فراموش نخواهید کرد.  این تور با بازگشت در حدود ساعت ۱۰ شب پایان می یابد. هدف اصلی در ارائه این تور، نشان دادن چهره واقعی کویر و زندگی بادیه نشینان به بازدیدکنندگان می باشد.

تور صحرا

امکانات شامل : گشت با خودروهای چهار محور ۲۰ دقیقه رانندگی بر روی شن، اسکی بر روی شن، لوازم عکاسی، شتر سواری، رقص عربی، بار، نقاشی با حنا، قلیان، قهوه خانه عربی، خیاط محلی، نوشیدنی­های سبک (چای، قهوه و آب معدنی) و رستوران می باشد. مدت زمان این تور می تواند بین چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد که از بهترین تفریحات دبی به شمار میرود.

 


Recommended Posts

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz