درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور کانادا (۴)

تور کانادا (۴)

ماجراجویی اواخر تابستان در نیوبرانزویک

برنامه ما فرار از یک تابستان گرم به منطقه ای خوش آب و هوا بود که سفر به کانادا بهترین گزینه بود. سفر خود را از فردریکتون (شهری در حاشیه رودخانه سنت جان) آغاز کردیم. ما در یکی از مراکز بزرگ تجاری شهر رفتیم که در آن قطعه‌ای جاز در حال نواخته شدن بود. سپس برای حرکت به سمت ساحل خلیج فاندی از آنجا خارج شدیم. در طول مسیر، به‌طوردیوانه‌واری شکم‌هایمان را ازخرچنگ و آبجو پرکردیم، به یک پل سرپوشیده رسیدیم و در صخره‌های راک‌ول قابقرانی کردیم. گذراندن دو روز از تور کانادا در نیوبرانزویک به قدری خوب بود که هیچ‌کسی دلش نمی‌خواست به خانه بازگردد.

جاده‌های یخی قطب شمال

جاده یخی

ما تصمیم گرفتیم تا با سفر به یوکان و سرزمین‌های شمال غربی، در وسط زمستان، فصل برف را جشن بگیریم. ما برای تور تفریحی زمینی به مدت هفت روز و به منظور تجربه هرچیز برفی و یخی، بالاپوش بادگیر و چکمه پوشیدیم. رانندگی درمیان اقیانوس قطبی منجمد در جاده‌ای یخی و تماشای حرکت چرخشی آسمان همراه با شفق شمالی، در صدر لیست آرزوهای ما قررار داشت که درنتیجه اضافه کردن تجارب سفر با هاسکی و ماشین‌های برف پیما و همچنین، بازدید کامل از شهرهای زرخیز و سالن‌های رقص و رقص زنانه کن‌کن، آرزوهای ما نیز به‌طور پیوسته بزرگ تر می‌شد.


دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz