درباره ایران آنکارا
مجموعه ما با هدف کمک به هم وطنان برای دریافت هرچه آسان تر ویزا شکل گرفته و در ترکیه با نام “ایران آنکارا” و در ایران با نام “نیلگام سفر آلما” به ثبت رسیده است. از آنجائیکه ارائه درخواست به سفارتخانه هایی که در حال حاضر در ایران کنسولگری ندارند، با دشواری های بیشتری همراه است؛ این مجموعه بیشتر تمرکز کار خود را بر روی کشورهای بریتانیا، کانادا و ایالات متحده امریکا قرار داده است. هرچند که دریافت ویزای امارات نیز از قدیم در دستور کار ما بوده و اين بخش در حال حاضر با نام آلما توريسم در حال فعاليت است.
جستجو

تور گردشگردی در اوتاوا

تور گردشگردی در اوتاوا

تور گردشگردی در اوتاوا – پایتخت ملی کشور کانادا

  • جمعیت : ۱٫۲ میلیون نفر
  • چهارمین منطقه شهری بزرگ کشور کانادا
  • بازدید سالانه از این شهر: ۸ میلیون نفر گردشگر

شهر اوتاوا پایتخت کشور کانادا، شهری پویا با بیش از یک میلیون نفر جمعیت است. این شهر در ایالت اونتاریو در مجاورت کبک واقع شده است، اوتاوا شهری است که شما در خیابان‌های آن شاهد گفتگو به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی هستید، شما در اوتاوا می‌توانید میراث و افتخارات کشور کانادا را در اماکن ملی پرابهت و نقاط تحول تاریخی معروف ازجمله کانال ریدو (یکی از میراث جهانی در یونسکو)، پارلمان هیل و جاذبه‌های ملی، ببینید. اوتاوا با موزه‌ها و گالری‌هایی در سطح جهانی و جلوه خیره کننده کلیکسیون‌های ملی و نمایشگاه‌های ویژه از کانادا و سراسر جهان، شهری لبریز از فرهنگ است.

ماجراجویی‌های شهری در اوتاوا

  • با پلیس سواره نظام کشور کانادا آشنا شوید و همراه با یک تور تفریحی از ساختمان مجلل پارلمان کشور کانادا بازدید کنید.
  • از خرید سوغاتی لذت ببرید و از فروشگاه‌هایی با کیفیتی بالا و خاص در زمینه هنر، طراحی داخلی، لباس و خیلی چیزهای دیگر بازدید کنید.
  • همراه با راهنمایی یک تور، از محله‌های پرجنب‌وجوش و توریستی شهر مانند Gray Line Ottawa Double Decker در گری‌لاین اوتاوا، لیدی درایو Lady Dive Amphibus ، کروزهای دریایی Capital Cruises ، خطوط قایق‌رانی پائول Paul’s Boat Lines، رنتابایک RentABike ، ماجراجویی‌های سست بون اپیکورین C’est Bon Epicurean Adventures ، Haunted Walks بازدید کنید و یا با تورهای پیاده‌روی اوتاوا بگردید.
  • در شب‌های گرم تابستان در چمنزار پارلمان هیل استراحت کنید و به نظاره صدا و طنین نمایش موسایکا بنشینید.

فرهنگ و هنر در اوتاوا

  • از اجراهای زنده و هنرهای برجسته در مرکز هنر ملی اوتاوا لذت ببرید.
  • برای مشاهده کلکسیون مهم‌ترین هنرهای کانادا، از مجموعه هنرهای بومی تا گروه هفت نفره هیجان‌آمیز از هنرمندان معاصری که اکنون درحال کار هستند، از گالری ملی کانادا بازدید کنید.
  • با قدم زدن بر روی پل یا با قایق به شهر گاتینو در آنطرف رودخانه بروید، گاتینو شهری در مجاورت اوتاوا است، از موزه افسانه‌ای تاریخ کانادا در شهر توریستی اوتاوا حتماً بازدید کنید.

دیدگاه بگذارید

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz